• Úvod >>
  • E-shop >>
  • Jednokotúčové čistiace a leštiace stroje

Jednokotúčové čistiace a leštiace stroje

Jednokotúčové čistiace stroje

SPINTEC a VIPER jednokotúčové čistiace stroje sú určené pre dennú profesionálnu údržbu podlách. Vybrať si môžete z nízkorýchlostných (SPINTEC 443), vysokorýchlostných (SPINTEC 443 H) a dvojrýchlostných modelov (SPINTEC 443 DS, VIPER VE17 DS), ktoré sú vhodné na odstraňovanie nečistôt a mokré čistenie mnohých typov tvrdých podláh.

Leštiace stroje

Leštiace stroje (SPINTEC 551 UH, VIPER DR 1500H, VIPER VE 17HSP) sú vysokorýchlostné káblové stroje určené pre údržbu a ochranu tvrdých podlách. S výbornou ergonómiou, minimálnou údržbou a ľahkou obsluhou leštiace stroje zabezpečia zakaždým profesionálny výsledok.

 

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Jednokotúčový čistiaci stroj SPINTEC 443

Jednokotúčový čistiaci stroj SPINTEC 443

Jednokotúčový leštiaci a čistiaci dvojrýchlostný stroj na podlahy SPINTEC 443 DS, pracovná šírka 430 mm. Vysokootáčkový čistiaci jednokotúčový stroj SPINTEC 443 HS na leštenie podláh s pracovnou šírkou 430mm, rýchlosť kefy 450 ot/min. Čistiaci a leštiaci nízkorýchlostný jednokotúčový stroj SPINTEC 443 na stredne náročné leštenie podlahy. Rýchlosť kefy 180 ot/min, pracovná šírka 430 mm. Sú vhodné do nemocníc, hotelov, škôl.

Obj. číslo:
56380065

Cena na vyžiadanie

Jednokotúčový leštiaci stroj SPINTEC 551 UH

Jednokotúčový leštiaci stroj SPINTEC 551 UH

SPINTEC 551 UH s remeňovým pohonom, je šikovná a ľahko ovládateľná podlahová brúska. Vzhľadom k nízkej úrovni hluku, je ideálna pre denné čistenie. Skladacia rukoväť uľahčuje prepravu, a zariadenie môže byť v prevádzke počas niekoľkých sekúnd. Rukoväť je ergonomická s mäkkým držadlom, držiak na kábel, poistka pre ochranu motora, vstavaný držiak padu, zabezpečujú zlepšenie obslužnosti. Bezpečnostné tlačidlo stroj vždy udržuje pod kontrolou obsluhy. Mäkký štart systém zaisťuje pohodlné ovládanie. Veľké kolesá a nárazníky zabezpečujú ľahkú manipulácia a dopravu.

Obj. číslo:
56380072

Cena na vyžiadanie

Jednokotúčový čistiaci stroj VIPER VE 17 P
Výpredaj -25,1%

Jednokotúčový čistiaci stroj VIPER VE 17 P

VIPER VE 17 P je malý nízko rýchlostný jednokotúčový čistiaci stroj určený pre ľahšie čistenie. Túto VE radu jednokotúčových čistiacich strojov môžeme ponúknuť za atraktívny pomer kvalita / cena. Jednoduché a ľahké použitie ovládacích prvkov. VIPER VE 17 P je robustné, spoľahlivé zariadenie, pre užívateľa ľahko používateľný. S týmto strojom s ergonomickým dizajnom môžete drhnúť tvrdé podlahy ľahko a efektívne.

Obj. číslo:
50000026

991,20 € 742,80 € s DPH 826,00 € 619,00 € bez DPH

-+
Jednokotúčový čistiaci stroj VIPER LS160

Jednokotúčový čistiaci stroj VIPER LS160

VIPER LS 160 je jednokotúčový stroj s nízkou rýchlosťou určený do stredne náročných a ťažkých aplikácií. Vďaka profesionálnemu dizajnu, môžeme ponúknuť stroj s atraktívnym pomerom kvalita / cena. Ovládanie je jednoduché a má ľahko použiteľné ovládacie prvky. Je to vysoko kvalitný výrobok. VIPER LS160 je robustný, spoľahlivý a na servis priateľský. Má ergonomický dizajn, môžete s ním ľahko drhnúť podlahy. Stroj je pripravený na použitie. Zásobník na vodu, kefa a držiak podložky sú štandardným príslušenstvom stroja. Môžete si tiež vybrať voliteľne penový generátor a závažia. Je ideálny pre každodenné vnútorné čistenie hotelov, reštaurácií, nákupných centier, výstavných centier, rovnako ako škôl a štátnych inštitúcií. Stroj je automaticky uzamknutý, keď je rukoväť v 90 stupňovej zvislej polohe. Disponuje soft štartom systému a jednoduchou inštaláciou kefy.

Obj. číslo:
50000249

Cena na vyžiadanie

-+
Jednokotúčový čistiaci stroj VIPER LS160 HD

Jednokotúčový čistiaci stroj VIPER LS160 HD

VIPER LS 160 HD je jednokotúčový stroj s nízkou rýchlosťou určený do stredne náročných a ťažkých aplikácií. Vďaka profesionálnemu dizajnu, môžeme ponúknuť stroj s atraktívnym pomerom kvalita / cena. Ovládanie je jednoduché a má ľahko použiteľné ovládacie prvky. Je to vysoko kvalitný výrobok. VIPER LS160 HD je robustný, spoľahlivý a na servis priateľský. Má ergonomický dizajn, môžete s ním ľahko drhnúť podlahy. Stroj je pripravený na použitie. Zásobník na vodu, kefa a držiak podložky sú štandardným príslušenstvom stroja. Môžete si tiež vybrať voliteľne penový generátor a závažia. Je ideálny pre každodenné vnútorné čistenie hotelov, reštaurácií, nákupných centier, výstavných centier, rovnako ako škôl a štátnych inštitúcií. Stroj je automaticky uzamknutý, keď je rukoväť v 90 stupňovej zvislej polohe. Disponuje soft štartom systému a jednoduchou inštaláciou kefy. Označenie HD znamená vyšší výkon motora (1800 W)

Obj. číslo:
50000253

Cena na vyžiadanie

-+
Jednokotúčový čistiaci a leštiaci stroj VIPER HS350

Jednokotúčový čistiaci a leštiaci stroj VIPER HS350

VIPER HS350 je jednokotúčový vysoko rýchlostný stroj určený na čistenie a leštenie. Vďaka prevedeniu a profesionálnemu dizajnu, môžeme ponúknuť stroj s atraktívnym pomerom kvalita / cena. Ovládanie je jednoduché a má užívateľsky ľahko použiteľné ovládacie prvky. VIPER HS350 je ideálnym riešením pre čistenie tvrdých podláh a pre ťažké čistenie. Je vhodný pre každodenné vnútorné čistenie hotelov, reštaurácií, nákupných centier, výstavných centier, rovnako ako škôl a štátnych inštitúcií. Viper HS350 je robustný, spoľahlivý a na servis priateľský, s ergonomickým dizajnom. Môžete s ním ľahko drhnúť a leštiť podlahy. Stroj je okamžite pripravený na použitie, držiak padu je dodávaný so strojom.

Obj. číslo:
50000297

Cena na vyžiadanie

-+
Jednokotúčový čistiaci a leštiaci stroj VIPER DS350

Jednokotúčový čistiaci a leštiaci stroj VIPER DS350

Viper DS350 je dvoj-rýchlostný jednokotúčový stroj určený pre alebo rôzne druhy profesionálnych čistiacich úloh - drhnutie, čistenie a leštenie. Vďaka prevedeniu a profesionálnemu dizajnu, môžeme ponúknuť stroj s atraktívnym pomerom kvalita / cena. Ovládanie je jednoduché a má ľahko použiteľné ovládacie prvky. VIPER DS350 je perfektným riešením pre tvrdé podlahy a pre ťažké čistenie. Je ideálny pre každodenné vnútorné čistenie hotelov, reštaurácií, nákupných centier, výstavných centier, rovnako ako škôl a štátnych inštitúcií. Viper DS350 je robustný, spoľahlivý a na servis priateľský, s ergonomickým dizajnom. Stroj je pripravený na použitie, zásobník na vodu, kefa a držiak podložky sú dodávané so strojom. Môžete si tiež vybrať voliteľne penový generátor a kobercovú kefu. Navyše ako jediný dvoj-rýchlostný jednokotúčový stroj ponúka na výber zo 175 alebo 350 otáčok za minútu pre ľahkú, rýchlu a nákladovo efektívnu údržbu všetkých typoch podláh.

Obj. číslo:
50000301

Cena na vyžiadanie

-+