• Úvod
  • >>
  • E-shop
  • >>
  • Bezdotykové upratovacie systémy KaiVac

Bezdotykové upratovacie systémy KaiVac

 

Ak upratujete handrou,
neberiete čistotu vážne
Ako čistá je Vaša škola?  Zložte si OmniFlex
podľa svojich potrieb

 

Upratovanie medzi lavicami v škole Bezdotykové čistenie toaliet Upratovanie s KaiVac v McDonalds

 

Vstupný priestor v zime  Čistenie medzi regálmi KaiFly - vyčistí stoly a lavice


Ako viete, že je Vaša budova naozaj uprataná?
Prečo by niekto strácal o 30% viac času pri upratovaní a zanechával po sebe špinu a baktérie, keby vedel, že existujú lepšie upratovacie metódy?  

Bohužiaľ, tradičné upratovacie metódy sú pre splnenie prísnejších požiadaviek k zabráneniu šírenia infekcií nedostatočné. S KaiVac hygienickým upratovacím systémom a ATP meraním odstránite špinu a choroboplodné zárodky z prostredia a následne si môžete overiť, že veci sú skutočne čisté. KaiVac je jediná spoločnosť, ktorá Vám umožní odstrániť špinu a meraním dokázať čistotu.

KaiVac ponúka široký výber možností bezdotykového upratovania, každý v kombinácii s automatickým dávkovaním upratovacích chemikálií, tlakovým umývaním povrchu a výkonným odsávaním vlhkosti v integrovanom systéme. Systém KaiVac posilňuje vedomie pracovníkov v dokonalom uprataní a sanitácie, bez toho, aby sa museli dotknúť znečistných povrchov. KaiVac No-Touch Cleaning (bezdotykové upratovanie) nielenže čistí lepšie, ale tiež šetrí pracovný čas a prináša úsporu financií za používané chemikálie a nástroje. Toto všetko zvyšuje pracovníkom Vašej firmy image a morálku na pracoviskách zákazníka.

Klasické upratovacie mopy a handry odvádzajú veľmi zlú prácu pri odstraňovaní špiny, baktérií a iného znečistenia v interiéroch budov. 
Bezdotykové upratovanie je navrhnuté k dôkladnému odstráneniu týchto kontaminácií, ale tiež k redukcii zníženia rizika ochorenia osôv v budovách a odstránenie zápachu.
 

Štúdie výrobcu ukazujú, že No-Touch Cleaning System:
- je 60x viac efektívnejší v redukcii baktérií ako je upratovanie mopom
- zvyšuje produktivitu práce - čas strávený upratovaním toaliet je až o 1/3 kratší
- odstránením špiny a biologického znečistenia na dlaždiciach sa dosiahlo 99,665% úspechu bez krížovej kontaminácie

KaiVac bezdotykové umývacie systémy - produktové rady :

OmniFlex -  nadstaviteľné čistiace systémy podľa potreby čistenia a podľa veľkosti upratovacích priestorov. Základ je vhodný na ručné čistenie podlách (napr. medzi lavicami v triedach základných škôl) s možným rozšírením aj odsávania. Ďalšia možnosť je rozšírenie o umývanie podláh s podlahovou lištou (obdoba automatických podlahových umývacích systémov) a možnosť rozšírenia o systém nízkotlakového striekania pri umývaní toaliet.

KaiVac No-Touch Cleaning - tri veľkostné integrované čistiace systémy rozdelené podľa veľkosti upracovacích kapacít. Rozlišujú sa najmä veľkosťou integrovaných nádrží na čistiaci roztok a odsávaný roztok.

 

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex vedrový vozík

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex vedrový vozík

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex vedrový vozík je mimoriadne flexibilné a nízko nákladové zariadenie. Je určené na čistenie interiérových priestorov. Tento patentovaný systém kombinuje univerzálne vedro na vozíku so samodávkovaním čistiaceho prostriedku. Pre čistenie podláh, stien, tabulí, stolových počítačov, skriniek, alebo iných tvrdých povrchov tento systém ponúka špeciálne mokré alebo suché mikrovláknové pady. OmniFlex vedrový vozík má univerzálnu konštrukciu, ktorá sa dá jednoducho rozšíriť podľa vlastnej potreby. Pre hygienické čistenie sa môže pridať suché a mokré vysávanie (AutoVac) a odčerpávanie (Dispense-and-Vac alebo Spray-and-Vac). Aktuálne je k dispozícii v žltej a čiernej farbe.

Obj. čislo:
KMFD

Cena na vyžiadanie

Bezdotykový upratovací systém KaiVac 1250

Bezdotykový upratovací systém KaiVac 1250

Bezdotykový upratovací systém KaiVac 1250 No-Touch Cleaning System (NTC) je navrhnutý k odstráneniu maximálneho množstva biologicky znečisťujúcich látok. KaiVac ponúka široký výber možností bezdotykového upratovania, každý v kombinácii s automatickým dávkovaním čistiacich chemikálií, tlakovým umývaním povrchov a výkonným odsávaním vlhkosti v jedinečnom integrovanom systéme. Zamestnanci, ktorí robia upratovanie s NTC nie sú v priamom kontakte so špinou, biologickým a ďalším znečistením v budovách. NTC systém čistí lepšie, znižuje náročnosť práce a šetrí náklady na upratovaciu chémiu. Zároveň zvyšuje image a morálku pracovníkov upratovania. Označenie 1250 znamená: 12 galónová (45 L) nádrž a 500 psi (34,5 bar) tlak. KaiVac 1250 bol navrhnutý pre potreby menších zariadení. Je vhodný pre základné školy, opatrovateľské domy, nemocnice, kancelárske budovy, reštaurácie, hotely a ďalšie.

Obj. čislo:
KV1250240EU

Cena na vyžiadanie

Čistiaci prostriedok KAIDRI DRYING AGENT

Čistiaci prostriedok KAIDRI DRYING AGENT

Čistiaci prostriedok KAIDRI podporuje stekanie vody po zvislých povrchoch. Urýchľuje vysušenie bez škvŕn. Pridáva sa do nádrže s čistou vodou.

Obj. čislo:
KDRIQ

Cena na vyžiadanie

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex Dispense-and-Vac

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex Dispense-and-Vac

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex Dispense-and-Vac je vysoko výkonné zariadenie, poskytujúce extrémne efektívne a nízko nákladové riešenie k čisteniu a udržovaniu podláh. Tento upratovací systém je konfiguráciou: OmniFlex vedrový vozík a OmniFlex mokrý/suchý vysávač. Otvorením páky výtokového ventilu sa spustí čerstvý čistiaci roztok na podlahu . Ľahko ho rozotrite podlahovou kefou po celej podlahe vrátane škár. Následne vysajte nečistoty a kontaminanty do nádoby vysávača OmniFlex. Určené je pre potravinárske prevádzky, predajne, zdravotníctvo, školstvo na každodenné čistenie podláh, odmasťovanie, čistenie toaliet, voskovaných podláh. Vhodné aj na upratovanie zaplavených priestorov.

Obj. čislo:
ODV240VEU

Cena na vyžiadanie

Bezdotykový upratovací systém KaiVac 1750

Bezdotykový upratovací systém KaiVac 1750

Bezdotykový upratovací systém KaiVac 1750 No-Touch Cleaning Systems (NTC) je navrhnutý k odstráneniu maximálneho množstva biologicky znečisťujúcich látok. KaiVac ponúka široký výber možností bezdotykového upratovania, každý v kombinácii s automatickým dávkovaním čistiacich chemikálií, tlakovým umývaním povrchov a výkonným odsávaním vlhkosti v jedinečnom integrovanom systéme. Zamestnanci, ktorí robia upratovanie s NTC nie sú v priamom kontakte so špinou, biologickým a ďalším znečistením v budovách. NTC systém čistí lepšie, znižuje náročnosť práce a šetrí náklady na upratovaciu chémiu. Zároveň zvyšuje image a morálku pracovníkov upratovania. Označenie 1750 znamená: 17 galónová (64 L) nádrž a 500 psi (34,5 bar) tlak. KaiVac 1750 bol navrhnutý pre potreby stredne veľkých upratovacích kapacít. Kombinuje vysokú kapacitu, kompaktnú veľkosť s atraktívnou cenou. Navyše má pre rýchle odstránenie závad odnímateľný "Black Box", čo je motorový priestor.

Obj. čislo:
KV1750240VEU

Cena na vyžiadanie

Čistiaci prostriedok KAIBLOOEY MILD ACID CLNR W/SPARES

Čistiaci prostriedok KAIBLOOEY MILD ACID CLNR W/SPARES

Základný čistiaci prostriedok s príjemnou kvetinovou vôňou. Používa sa pri čistení WC, sprchy, hygieny. Je nízko penivý, obsahuje zmes rýchlo pôsobiacich stredných kyselín k odstráneniu minerálnych látok a mydlových nánosov na umývadlách a obkladoch.

Obj. čislo:
KBLOOEYK

Cena na vyžiadanie

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex Dispense-and-Vac pre gastro

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex Dispense-and-Vac pre gastro

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex Dispense-and-Vac pre gastro je vysokovýkonné zariadenie poskytujúce extrémne efektívne a nízko nákladové riešenie k čisteniu a udržiavaniu priestorov v gastronomických prevádzkach. Podniky špecializujúce sa na gastronomickú prevádzku typicky generujú vysoké objemy mastného znečistenia, ktoré sa ťažko odstraňujú a môžu spôsobiť úraz. Špina a mastné podlahy môžu odradiť zákazníkov k ďalšej návšteve gastro prevádzky. Zariadenie je osadené hadicou odolnou voči olejom a mastným usadeninám. Ako väčšina KaiVac zariadení je 30 krát rýchlejší v odstraňovaní usadenín a nečistôt než bežný spôsob čistenia. Určené je pre jedálne, potravinárske prevádzky, predajne, na každodenné čistenie podláh, odmasťovanie, čistenie voskovaných podláh.

Obj. čislo:
ODVFD240VEU

Cena na vyžiadanie

Bezdotykový upratovací systém KaiVac 2150

Bezdotykový upratovací systém KaiVac 2150

Bezdotykový upratovací systém KaiVac 2150 No-Touch Cleaning System (NTC) je navrhnutý k odstráneniu maximálneho množstva biologicky znečisťujúcich látok. KaiVac ponúka široký výber možností bezdotykového upratovania, každý v kombinácii s automatickým dávkovaním čistiacich chemikálií, tlakovým umývaním povrchov a výkonným odsávaním vlhkosti v jedinečnom integrovanom systéme. Zamestnanci, ktorí robia upratovanie s NTC nie sú v priamom kontakte so špinou, biologickým a ďalším znečistením v budovách. NTC systém čistí lepšie, znižuje náročnosť práce a šetrí náklady na upratovaciu chémiu. Zároveň zvyšuje image a morálku pracovníkov upratovania. Označenie 2150 znamená: 21 galónová (79,5 L) nádrž a 500 psi (34,5 bar) tlak. KaiVac 2150 bol navrhnutý pre potreby veľkých upratovacích kapacít. Je vhodný pre vysoké školy, univerzity, veľké nemocnice, letiská, potreby armády, továrne, sklady, štadióny a ďalšie.

Obj. čislo:
KV2150240VEU

Cena na vyžiadanie

Čistiaci prostriedok KAIPOW DEGREASER W/SPARES

Čistiaci prostriedok KAIPOW DEGREASER W/SPARES

Čistiaci prostriedok Kaipow Degreaser je určený ako univerzálny odmasťovač (rozpúšťa oleje, mazivá, tuky) do reštaurácií, strojárskych firiem a pod.

Obj. čislo:
KPOWK

Cena na vyžiadanie

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex AutoVac

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex AutoVac

Bezdotykový umývací systém OmniFlex AutoVac zabezpečuje rýchly a jednoduchý prístup k čistým a bezpečným podlahám. Toto zariadenie je perfektné pre vysoko rýchlostné upratovanie tvrdých podláh ako sú chodby, jedálne, vestibuly, sklady a fitnes priestory. Je rovnako rýchly a efektívny ako podlahový umývací stroj avšak bez vyšších nákladov, čím je ideálny pre upratovacie firmy a správcov budov. Je certifikovaný Národným inštitútom Bezpečnosti podláh v USA (NFSI). Vyčistí 1500 a viac m2/hod. Je rozložiteľný a ľahký pre transport. Obsahuje všetky komponenty potrebné pre komplexnú údržbu podláh: čistenie, odmasťovanie, leštenie a pod. Väčšina užívateľov nemusí odstraňovať prach pred čistením s AutoVacom.

Obj. čislo:
AUTOVAC240VEU

Cena na vyžiadanie

Čistiaci prostriedok KAIO MULTIPURPOSE W/SPARES

Čistiaci prostriedok KAIO MULTIPURPOSE W/SPARES

Čistiaci prostriedok KAIO je pH neutrálny prostriedok určený na čistenie všetkých podlahových povrchov. Podlaha je po použití prípravku lesklá. Prípravok zanecháva jemnú citrusovú vôňu. Zloženie kombinuje pomarančový olej s peroxidom vodíka.

Obj. čislo:
KOPK

Cena na vyžiadanie

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex AutoVac batériový

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex AutoVac batériový

Bezdotykový umývací systém OmniFlex AutoVac batériový zabezpečuje rýchly a jednoduchý prístup k čistým a bezpečným podlahám. Toto zariadenie je perfektné pre vysoko rýchlostné upratovanie tvrdých podláh ako sú chodby, jedálne, vestibuly, sklady a fitnes priestory. Je rovnako rýchly a efektívny ako podlahový umývací stroj avšak bez vyšších nákladov, čím je ideálny pre upratovacie firmy a správcov budov. Je certifikovaný Národným inštitútom Bezpečnosti podláh v USA (NFSI). Vyčistí 1500 a viac m2/hod. Je rozložiteľný a ľahký pre transport. Obsahuje všetky komponenty potrebné pre komplexnú údržbu podláh: čistenie, odmasťovanie, leštenie a pod. Väčšina užívateľov nemusí odstraňovať prach pred čistením s AutoVacom.

Obj. čislo:
AUTOVACDC

Cena na vyžiadanie

Čistiaci prostriedok KAIBOSH W/SPARES

Čistiaci prostriedok KAIBOSH W/SPARES

Čistiaci prostriedok KAIBOSH je koncentrovaný bez-oplachový dezinfekčný čistič k použitiu v zdravotníctve. Dezinfikuje, čistí a odstraňuje zápach v jednom pracovnom postupe s úsporou práce. KaiBosh je účinný proti širokému spektru mikroorganizmov, vrátane MRSA, Norovirusu, Hepatitídy B a C, AIDS a veľa ďalších.

Obj. čislo:
KBOSHK

Cena na vyžiadanie

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex Spray-and-Vac

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex Spray-and-Vac

Nástrekovo-sacia technológia je najlepším riešením pre hygienické a účinné čistenie toaliet a ďalších silne znečistených plôch. Vďaka OmniFlex systému je však toto čistenie zabezpečené jednoduchým a rýchlym spôsobom. K OmniFlex vedrovému vozíku a OmniFlex mokro/suchému vysávaču stačí pripojiť OmniFlex čerpadlo, čím získame nástrekovo-saciu technológiu a výsledok čistenia bude perfektný. Tento systém bol vyvinutý pre čistenie bez dotyku s kontaminovanými povrchmi a hygienicky odstraňuje aj veľmi ťažko odbúrateľné nečistoty. Navyše tento systém čistenia skracuje pracovnú dobu a obmedzuje používanie chemických látok.

Obj. čislo:
OSV50230V2

Cena na vyžiadanie

Príslušenstvo KAIVAC UNIVERSAL WET MOP PAD 18 IN 5/PK

Príslušenstvo KAIVAC UNIVERSAL WET MOP PAD 18 IN 5/PK

Univerzrálny mop na mokré upratovanie ručným ergo handlom. Sada 5 ks.

Obj. čislo:
UWMP

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC ERGO HANDLE a MFIBER PAD HOLDER 18 IN

Príslušenstvo KAIVAC ERGO HANDLE a MFIBER PAD HOLDER 18 IN

Ergo Handle je otočná ergonomická rukoväť sa spolu s MFiber Pad Holder držiakom mopu sa používa k ručnému umývaniu podlahy. Je možné objednať aj samostatne rukoväť a samostatne držiak mopu.

Obj. čislo:
MFHNDL a MFMH

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC VAC WAND & HOSE KIT FOOD SVC

Príslušenstvo KAIVAC VAC WAND & HOSE KIT FOOD SVC

Sada príslušenstva - odsávacia rúra a hadica pre použitie v gastro prevádzke.

Obj. čislo:
VWHKF

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC KAIAUTO 28 IN SQUEEGEE ASY PLASTIC

Príslušenstvo KAIVAC KAIAUTO 28 IN SQUEEGEE ASY PLASTIC

Stierka s gumovou vložkou so širokým záberom až 71 cm.

Obj. čislo:
KAUTO28P

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC WHITE SPREADER PAD 4.5x16 5PK

Príslušenstvo KAIVAC WHITE SPREADER PAD 4.5x16 5PK

Biely tvrdý pad. Používa sa s Ergo handl na rozmývanie podlahy. Následne sa podlaha očistí od umývacieho roztoku odsatím rozpustenej nečistoty. Sada 5 ks vo veľkosti 11x41 cm.

Obj. čislo:
WPP5

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC AUTOVAC MOP PAD 26.5 INCH 5/PK

Príslušenstvo KAIVAC AUTOVAC MOP PAD 26.5 INCH 5/PK

Mop k AutoVac. Sada 5 ks, šírka 67 cm.

Obj. čislo:
UWMP-26

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC BATTERY BOX ASSEMBLY W/CHARGER - E

Príslušenstvo KAIVAC BATTERY BOX ASSEMBLY W/CHARGER - E

Batériový box s nabíjačkou použiteľný k zariadeniam KaiVac OmniFlex. Inteligentná náhrada elektrického napájania.

Obj. čislo:
OBATTEU

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC OMNI PUMP UNIT 500 PSI 240V EU PLUG

Príslušenstvo KAIVAC OMNI PUMP UNIT 500 PSI 240V EU PLUG

Čerpadlo Omni Pump je pripojiteľné k akémukoľvek zariadeniu OmniFlex, čím jednoducho získate zariadenie na bezdotykové čistenie toaliet a iných sociálnych zariadení. Systém je navrhnutý tak, aby zamestnanci zo znečisteného povrchu bez dotyku, hygienicky odstránili aj veľmi odolné nečistoty. Technológia Sprej-Sanie je najlepším riešením pre hygienické a účinné bezdotykové čistenie.

Obj. čislo:
OSU50240VEU

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC HEPA FILTER

Príslušenstvo KAIVAC HEPA FILTER

Hepa filter k vysávaču KaiVac.

Obj. čislo:
HEPA

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC DRY VAC RETRO KIT COMPLETE

Príslušenstvo KAIVAC DRY VAC RETRO KIT COMPLETE

Sada príslušenstva na suché vysávanie.

Obj. čislo:
DRYVACRK

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC KAITURBINE DRY VAC HEAD

Príslušenstvo KAIVAC KAITURBINE DRY VAC HEAD

Podlahová hubica na suché vysávanie kobercov.

Obj. čislo:
DVTVH

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC DELUXE CARPET EXTRACTOR W/ DUAL JET

Príslušenstvo KAIVAC DELUXE CARPET EXTRACTOR W/ DUAL JET

Príslušenstvo na čistenie kobercov z nerezovej ocele s dvoma tryskami.

Obj. čislo:
CVA06

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC ACCESS. PKG-GATLING TOOLS, BRUSHES

Príslušenstvo KAIVAC ACCESS. PKG-GATLING TOOLS, BRUSHES

Sada príslušenstva - kefy, pištole na hĺbkové mokré čistenie.

Obj. čislo:
ACCPKG

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC GATLING GUN SPRAY GUN GRN NOZZLE

Príslušenstvo KAIVAC GATLING GUN SPRAY GUN GRN NOZZLE

Pištoľ s rotačnou tryskou bez prídavku chemikálií. Čistenie pomocou rotačného lúča je ešte rýchlejšie a efektívnejšie.

Obj. čislo:
SUBGATURB

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC GATLING GUN LANCE GRN NOZZLE

Príslušenstvo KAIVAC GATLING GUN LANCE GRN NOZZLE

Pištoľ s rotačnou tryskou s predĺženým nadstavcom. Vhodná na čistenie ťažko dostupných miest.

Obj. čislo:
SUBGATURBL

Cena na vyžiadanie

-+
Príslušenstvo KAIVAC GATLING GUN GROUTER COMPLETE

Príslušenstvo KAIVAC GATLING GUN GROUTER COMPLETE

Rotačná tryska na čistenie škár v šírke 36 cm.

Obj. čislo:
TURBOTL

Cena na vyžiadanie

-+
Stránky: