Umývacie podlahové stroje

Nilfisk je jeden z najvýznamnejších výrobcov upratovacej techniky na svete.

Rada umývacích strojov SCRUBTEC je určená na umývanie podláh. Podlahové automaty a umývacie stroje sú navrhnuté tak, aby optimalizovali čas a znížili náklady na prácu vďaka zvýšenej efektivite, ľahkej údržbe a jednoduchej obsluhe.

Podlahové umývacie stroje SCRUBTEC E s elektrickým káblom sú vhodné do priestorov s malým množstvom prekážok. Ich výhodou je to, že ich méte k dispozícii kedykoľvek keď ich potrebujete a nemusíte byť obmedzovaný nabitím podlahového stroja. Najčastejšie sa používajú na čistenie priestorov v menších firmách, školách, telocvičniach a podobne.

Podlahové stroje SCRUBTEC B s batériovým pohonom na čistenie podláh patria medzi najpredávanejšie čistiace stroje. Ich veľkou prednosťou je hlavne flexibilnosť a bezpečnosť.
Pohon na batérie sa využíva na čistenie priestorov s väčším počtom prekážok, kde by mohol elektrický kábel prekážať. Vzhľadom na ich bezpečnosť sú často používané na umývanie v aquaparkoch, plavárňach a podobných priestoroch, kde sa nedovoľujú z bezpečnostného hľadiska používať čistiace stroje na 230V.
Podlahové umývacie stroje SCRUBTEC B majú význam aj v priestoroch s absenciou elektrickej energie.

Rada SCRUBTEC R (Ride on) je extrémne kompaktný a stabilný sedadlový umývací stroj s batériovým pohonom. Môže byť ľahko upravený pre rozmanité úlohy prostredníctvom vymeniteľných umývacích hláv. Ovládanie stroja je jednoduché a pohodlné. Rada SCRUBTEC R je vhodná pre upratovanie logistických areálov, nákupných centier, administratívnych budov a komplexov, podzemných garáží a podobne.

VIPER je jednou z divízií Nilfisk,

ktorou je vyplnená časť potrieb trhu zameraná na jednoduchú obsluhu, masívne, spoľahlivé produkty s dlhou životnosťou, jednoduchý servis a najmä najlepší pomer cena/výkon v danej oblasti. Umývacie podlahové stroje VIPER FANG alebo VIPER AS380 až 510 v plnej miere spĺňajú očakávania tohto segmentu trhu.

 

Pre lepšiu predstavu o koncepte Nilfisk Alto si môžete pzrieť video:

 

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Umývací podlahový stroj stredný Nilfisk BA 611D

Umývací podlahový stroj stredný Nilfisk BA 611D

Umývací podlahový stroj Nilfisk BA 611D ponúka to najdôležitejšie pre efektívne čistenie podláh: vyššia produktivita, dlhšia výdrž, ergonomické vlastností, vyššia spoľahlivosť a veľa ďalšieho. Všetky akumulátorové stroje môžu mať systém Ecoflex, ktorý kontroluje spotrebu chémie a vody. Zároveň je možné dočasne zvýšiť vodu a chémiu pre silne znečistené povrchy.

Obj. čislo:
9087159020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj VIPER AS430B

Umývací podlahový stroj VIPER AS430B

Podlahový umývací stroj VIPER AS430B je zariadenie užívateľsky prívetivé a jednoduché. Kryt zbernej nádrže je oveľa väčší, než u konkurenčných výrobkov, a to umožňuje jednoduchšie čistenie zbernej nádrže. Nádrž na roztok a zberná nádrž je integrovaná do jedného výlisku, ktorý vytvára vyšší celkový objem nádrže. Architektúra tela pomáha zvýšiť objem nádrže pre dlhšie čistiace operácie s jednou náplňou. To šetrí Váš čas! Vstavaná nabíjačka, znížený prítlak a ergonomický spínač štart / stop umožňuje užívateľovi lepšie zaobchádzanie s výrobkom a pri čistení je možné používať menej sily. Ľahké plnenie nádrže na čistú vodu, kefa a vákuové motory sú veľmi dobre chránené pred striekajúcou vodou. K dispozícii prevedenie na batérie (označenie zariadenia B). Cena je s batériou.

Obj. čislo:
50000218

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj VIPER AS430C

Umývací podlahový stroj VIPER AS430C

Podlahový umývací stroj VIPER AS430C je zariadenie užívateľsky prívetivé a jednoduché. Kryt zbernej nádrže je oveľa väčší, než u konkurenčných výrobkov, a to umožňuje jednoduchšie čistenie zbernej nádrže. Nádrž na roztok a zberná nádrž je integrovaná do jedného výlisku, ktorý vytvára vyšší celkový objem nádrže. Architektúra tela pomáha zvýšiť objem nádrže pre dlhšie čistiace operácie s jednou náplňou. To šetrí Váš čas! Vstavaná nabíjačka, znížený prítlak a ergonomický spínač štart / stop umožňuje užívateľovi lepšie zaobchádzanie s výrobkom a pri čistení je možné používať menej sily. Ľahké plnenie nádrže na čistú vodu, kefa a vákuové motory sú veľmi dobre chránené pred striekajúcou vodou. K dispozícii prevedenie na elektrické pripojenie (označenie zariadenia C).

Obj. čislo:
50000220

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj VIPER AS510B

Umývací podlahový stroj VIPER AS510B

Podlahový umývací stroj VIPER AS510B je zariadenie užívateľsky prívetivé a jednoduché. Kryt zbernej nádrže je oveľa väčší, než u konkurenčných výrobkov, a to umožňuje jednoduchšie čistenie zbernej nádrže. Nádrž na roztok a zberná nádrž je integrovaná do jedného výlisku, ktorý vytvára vyšší celkový objem nádrže. Architektúra tela pomáha zvýšiť objem nádrže pre dlhšie čistiace operácie s jednou náplňou. To šetrí Váš čas! Vstavaná nabíjačka, znížený prítlak a ergonomický spínač štart / stop umožňuje užívateľovi lepšie zaobchádzanie s výrobkom a pri čistení je možné používať menej sily. Ľahké plnenie nádrže na čistú vodu, kefa a vákuové motory sú veľmi dobre chránené pred striekajúcou vodou. K dispozícii prevedenie na batérie (označenie zariadenia B). Zariadenie má na kontrolnom paneli zabudovaný ukazovateľ prevádzkových hodín.

Obj. čislo:
50000238

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj VIPER AS510C

Umývací podlahový stroj VIPER AS510C

Podlahový umývací stroj VIPER AS510C je zariadenie užívateľsky prívetivé a jednoduché. Kryt zbernej nádrže je oveľa väčší, než u konkurenčných výrobkov, a to umožňuje jednoduchšie čistenie zbernej nádrže. Nádrž na roztok a zberná nádrž je integrovaná do jedného výlisku, ktorý vytvára vyšší celkový objem nádrže. Architektúra tela pomáha zvýšiť objem nádrže pre dlhšie čistiace operácie s jednou náplňou. To šetrí Váš čas! Vstavaná nabíjačka, znížený prítlak a ergonomický spínač štart / stop umožňuje užívateľovi lepšie zaobchádzanie s výrobkom a pri čistení je možné používať menej sily. Ľahké plnenie nádrže na čistú vodu, kefa a vákuové motory sú veľmi dobre chránené pred striekajúcou vodou. K dispozícii prevedenie na elektrické pripojenie (označenie zariadenia C). Zariadenie má na kontrolnom paneli zabudovaný ukazovateľ prevádzkových hodín.

Obj. čislo:
50000240

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj VIPER AS5160 / AS5160T
Novinka

Umývací podlahový stroj VIPER AS5160 / AS5160T

Podlahové umývacie stroje Viper AS5160 a AS5160T sú vysoko produktívne. Výdrž batérie a objem nádrže zabezpečujú čistenie dlhší čas bez prerušovania. Vyznačujú sa ergonomickým dizajnom, jednoduchým a pohodlným používaním. Sú robustné a pripravené čistiť podlahu do hĺbky. Svoju prácu vykonávajú ľahko a rýchlo. Cenovo dostupné stroje sú atraktívnou voľbou pre čistenie v továrňach, nákupných centrách, nemocniciach, supermarketoch, školách, hoteloch, autobusovej a vlakovej stanice a pod. Pracovná šírka je 51 cm, majú silný motor kefy. Model AS 5160T je vybavený trakčným, hnacím motorom 150W. Non-stop čistenie zabezpečujú dve 61 litrové nádrže (nádoba na vodu a zberná nádoba). Zariadenie je vybavené 2x12V batériami. Tieto stroje sú dobre vyvážené a ľahko ovládateľné. Majú veľké predné kolesá a silné kolieska. Obsluhe je k dispozícii ukazovateľ prevádzkových hodín, indikátor hladiny vody. Vyprázdnenie, doplňovanie a čistenie, ako aj ostatné manipulácie so strojom sa vykonávajú ľahko, čo šetrí čas aj náklady.

Obj. čislo:
50000403

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 E

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 E

Umývací stroj Nilfisk SC400 E je elektrické zariadenie ideálne pre každodenné umývanie a sušenie v školách, rôznych inštitúciách, hoteloch, menších supermarketoch a maloobchodných predajniach. Rukoväť je vybavená LED dislejom, ktorý zobrazuje úroveň vody. Elektrické tlačítka umožňujú úplnú kontrolu nad strojom. SC 400 E je ľahko ovládateľný a efektný. Stieraciu lištu je možné ľahko nastavovať pomocou nožného pedálu. Na základe výbornej ergonómie, jednoduchého a intuitívneho ovládania si ovládanie zariadenia vyžaduje minimálne školenie a so zariadením sa naučí pracovať každý.

Obj. čislo:
9087313020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 B Full Package

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 B Full Package

Umývací stroj Nilfisk SC400 B Full Package je batériové zariadenie ideálne pre každodenné umývanie a sušenie v školách, rôznych inštitúciách, hoteloch, menších supermarketoch a maloobchodných predajniach. Rukoväť je vybavená LED dislejom, ktorý zobrazuje stav batérie a úroveň vody. Elektrické tlačítka umožňujú úplnú kontrolu nad strojom. SC 400 B Full Package je ľahko ovládateľný a efektný. Stieraciu lištu je možné ľahko nastavovať pomocou nožného pedálu. Na základe výbornej ergonómie, jednoduchého a intuitívneho ovládania si ovládanie zariadenia vyžaduje minimálne školenie a so zariadením sa naučí pracovať každý.

Obj. čislo:
9087311020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 651

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 651

Zvýšte svoju produktivitu pri čistení veľkých priestorov. Vďaka zariadeniu BA 651 získate o 30% vyššiu produktivitu, spoľahlivosť, extrémne tichú prevádzku a najvyspelejšie znaky ergonómie. Umývací stroj BA 651 je novinkou medzi čistiacou technikou. Všetky modely môžu byť vybavené systémom Ecoflex, ktorý zaručuje zníženie spotreby chémie. Zároveň dokáže navýšiť vodu a chémiu a prítlak kief v prípadoch, kedy je umývaní povrch silne znečistený. Umývací stroj BA 651 je vyvinutý špeciálne pre čistenie veľkých plôch.

Obj. čislo:
9087241020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 B

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 B

Umývací stroj Nilfisk SC400 B je batériové zariadenie ideálne pre každodenné umývanie a sušenie v školách, rôznych inštitúciách, hoteloch, menších supermarketoch a maloobchodných predajniach. Rukoväť je vybavená LED dislejom, ktorý zobrazuje stav batérie a úroveň vody. Elektrické tlačítka umožňujú úplnú kontrolu nad strojom. SC 400 B je ľahko ovládateľný a efektný. Stieraciu lištu je možné ľahko nastavovať pomocou nožného pedálu. Na základe výbornej ergonómie, jednoduchého a intuitívneho ovládania si ovládanie zariadenia vyžaduje minimálne školenie a so zariadením sa naučí pracovať každý.

Obj. čislo:
9087325020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 751

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 751

Zvýšte svoju produktivitu pri čistení veľkých priestorov. Vďaka zariadeniu BA751 získate o 30% vyššiu produktivitu, spoľahlivosť, extrémne tichú prevádzku a najvyspelejšie znaky ergonómie. Umývací stroj BA 751 je novinkou medzi čistiacou technikou. Všetky modely môžu byť vybavené systémom Ecoflex, ktorý zaručuje zníženie spotreby chémie. Zároveň dokáže navýšiť vodu a chémiu a prítlak kief v prípadoch, kedy je umývaní povrch silne znečistený. Umývací stroj BA 751 je vyvinutý špeciálne pre čistenie veľkých plôch.

Obj. čislo:
9087244020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 751C

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 751C

Zvýšte svoju produktivitu pri čistení veľkých priestorov. Vďaka zariadeniu BA751C získate o 30% vyššiu produktivitu, spoľahlivosť, extrémne tichú prevádzku a najvyspelejšie znaky ergonómie. Umývací stroj BA 751C je novinkou medzi čistiacou technikou. Všetky modely môžu byť vybavené systémom Ecoflex, ktorý zaručuje zníženie spotreby chémie. Zároveň dokáže navýšiť vodu a chémiu a prítlak kief v prípadoch, kedy je umývaní povrch silne znečistený. Umývací stroj BA 751C je vyvinutý špeciálne pre čistenie veľkých plôch. Zariadenie je vybavené valcovou (cylindrickou) kefou.

Obj. čislo:
9087246020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC401
Akcia -25%

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC401

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC401 bol navrhnutý na zvýšenie produktivity čistenia. Ideálny je do kancelárii, obchodov, hotelov, škôl, nemocníc a podobne.

Obj. čislo:
9087390020

4 918,80 € 3 688,80 € s DPH 4 099,00 € 3 074,00 € bez DPH

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 851

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 851

Zvýšte svoju produktivitu pri čistení veľkých priestorov. Vďaka zariadeniu BA851 získate o 30% vyššiu produktivitu, spoľahlivosť, extrémne tichú prevádzku a najvyspelejšie znaky ergonómie. Umývací stroj BA 851 je novinkou medzi čistiacou technikou. Všetky modely môžu byť vybavené systémom Ecoflex, ktorý zaručuje zníženie spotreby chémie. Zároveň dokáže navýšiť vodu a chémiu a prítlak kief v prípadoch, kedy je umývaní povrch silne znečistený. Umývací stroj BA 851 je vyvinutý špeciálne pre čistenie veľkých plôch.

Obj. čislo:
9087248020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 71

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 71

Nový štandard medzi podlahovými strojmi s chodiacou obsluhou. To je SC 800 71. Je navrhnutú pre maximálny výkon, jednoduchú obsluhu a údržbu, prvotriedne čistiace výsledky a zároveň je ekologický. Umývací stroj SC 800 je navrhnutý pre náročné úlohy, ale disponuje jednoduchým ovládaním. Poradí si s jednoduchým umývaním podlahy, ale aj s extrémnym drhnutím hál, s odmastňovaním prípadne s čistením podláh s pórmi.

Obj. čislo:
56112034

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk CA240

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk CA240

Malý a efektívny. Taký je Nilfisk CA240. CA240 je multifunkčný umývací podlahový stroj, ktorý umýva a suší všetky typy povrchov. Hlavnou výhodou je, že dokáže čistiť aj podlahy, ktoré je ťažké čistiť bežným spôsobom a to napríklad protišmykové bezpečnostné podlahy.

Obj. čislo:
124131000

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 71C

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 71C

Nový štandard medzi podlahovými strojmi s chodiacou obsluhou. To je SC 800 71C. Je navrhnutú pre maximálny výkon, jednoduchú obsluhu a údržbu, prvotriedne čistiace výsledky a zároveň je ekologický. Umývací stroj SC 800 je navrhnutý pre náročné úlohy, ale disponuje jednoduchým ovládaním. Poradí si s jednoduchým umývaním podlahy, ale aj s extrémnym drhnutím hál, s odmasťovaním prípadne s čistením podláh s pórmi. Zariadenie SC 800 71C je vybavené cylindrickou (valcovou) kefou.

Obj. čislo:
56112036

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 86

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 86

SC 800 86 je navrhnutú pre maximálny výkon, jednoduchú obsluhu a údržbu, prvotriedne čistiace výsledky a zároveň je ekologický. Umývací stroj SC 800 je navrhnutý pre náročné úlohy, ale disponuje jednoduchým ovládaním. Poradí si s jednoduchým umývaním podlahy, ale aj s extrémnym drhnutím hál, s odmastňovaním prípadne s čistením podláh s pórmi.

Obj. čislo:
56112035

Cena na vyžiadanie

Stránky: