Oblasť použitia bezdotykového upratovacieho systému

Kaivac intelingentná voľba

Teraz Vám môžeme ponúknuť No-Touch upratovací systém presne podľa Vašich predstáv od spoločnosti KAIVAC. Tvar, výška, hmotnosť, tlak a dĺžka hadíc sú vždy navrhnuté tak, aby Vami vybraný stroj umožnil prácu v danom objekte pre rôzne čistiace situácie. Pochopiteľne tiež pre pohodlie obsluhy zariadenia. Bezproblémová preprava, jednoduché zaškolenie a obsluha, to všetko je považované za základ konštrukcie KAIVAC.

KAIVAC 2150
Tento pôvodný stroj bol navrhnutý pre veľké potreby upratovacích kapacít, vysoké školy, univerzity, letiská, potreby armády, kongresové centrá. 

KAIVAC 1750
Tento stroj kombinuje vysokú kapacitu, kompaktnú veľkosť s atraktívnou cenou, s ktorou získate vysokú hodnotu. Navyše má odnímateľnú "čiernu skrinku", čo je motorový priestor pre rýchle odstránenie závad alebo výmenu. Mimoriadne vhodný pre továrne, sklady, štadióny a veľké nemocnice.

KAIVAC 1250
KaiVac 1250 bol navrhnutý pre potreby menších zariadení, ktoré vyžadujú rovnaké čistiace schopnosti a silu. Môžu byť použité pre základné školy, opatrovateľské domy, nemocnice, kancelárske budovy, reštaurácie, hotely a ďalšie.

Naši zákazníci zisťujú, že systém NTC možno okrem čistenia toaliet využiť vo viacerých iných priestoroch domov, ako napr. kuchyňa, schodište, učebne, kancelárie, haly a pod. Okrem toho je možno k týmto univerzálnym strojom pripojiť ďalšie príslušenstvo, poskytujúce schopnosť čistiť koberce, tvrdé podlahy, okná a čalúnený nábytok kdekoľvek v budove.

 

OMNIFLEX
Upratovací systém OmniFlex môže byť prestavaný behom pár minút na AutoVac, vysokovýkonný upratovací čistiaci stroj na podlahy. Obsahuje všetky komponenty potrebné na komplexnú údržbu podláh: odmasťuje, čistí, leští atď. K dispozícii je podľa potreby alebo preferencie zákazníka v elektrickej alebo v batériovej verzii.
Je ideálny pre:
Chodby, Haly, Vestibuly, Jedálne, Telocvične, Sklady, Zdravotníctvo, Predajne, Maloobchod, Fitnescentrá, a pod.

OmniFlex Dispense-and-Vac je špecificky vyvinuté zariadenie pre gastronomické prevádzky a ponúka praktické a lacné rišenie pre tento drahý a nebezpečný problém. K prevádzke len otvoríte ventil, aplikujete čerstvý čitiaci roztok na podlahu, rozotriete a ľahko kefou vtriete do podlahových škár. Potom odsajete nečistoty a tekutiny. Je to jednoduchý a rýchly prístup k čistým a bezpečným podlahám. 
Je ideálny pre:
čistenie kuchyne, odmastenie kuchyne, záchodové podlahy, stravovacie priestory, únikové chodby, záplavové priestory, a pod.

Zobrazenie:

Nenašli sa žiadne produkty pre Vami zadaný výber.