Patríme na Slovensku medzi popredných dodávateľov čistiacej techniky. Našim zákazníkom prinášame čistiace stroje medzinárodnej kvality od roku 1993 na základe živnostenského oprávnenia, následne sme sa v roku 2011 v zmysle obchodného zákona transformovali na obchodnú spoločnosť s.r.o.

Vykonávame autorizované obchodné a servisné zastúpenie pre:

Nillfisk-Advance s.r.o. Praha, pre produkty výrobnej spoločnosti Nilfisk-Advance A/S z Dánska
TECNOVAP SRL, Pescantina, pre produkty výrobnej spoločnosti TECNOVAP z Talianska
KAIVAC, Inc., Ohio, pre produkty výrobnej spoločnosti KAIVAC z USA

Ponúkame služby: 

Poradenstvo - bezplatné konzultácie a poradenstvo pri voľbe správneho produktu
Dodávka - dodávka na miesto určenia, inštalácia zariadenia, preškolenie obsluhy (všetko bezplatne)
Servis - vybudované profesionálne zázemie pre záručný aj pozáručný servis, vyškolení, skúsení servisní technici k dispozícii v celej SR
Prenájom - požičanie vybraných druhov čistiacich zariadení na určité obdobie

Máme dlhoročné skúsenosti s riešením problematiky čistenia v priemyselnej výrobe a umiestňovaním čistiacej techniky do rôznych oblastí použitia - ťažkého priemyslu (cementárne, lode, stavebníctvo, hutníctvo, kovospracujúci priemysel, ťažba surovín a pod.) potravinárskeho, farmaceutického, elektrotechnického priemyslu, OEM produkcie, ako aj upratovacej techniky pre upratovanie v prevádzkach autoservisov, kancelárskych priestorov, hotelových izieb alebo domácností.

Problematiku upratovania a čistenia je potrebné riešiť takmer denne. Rôzne druhy odpadov – jemný a múčny prach, kvapaliny, odrezky, olej, piliny, stavebný odpad, štiepky, textilné vlákna, voda, zrná, ako aj horľavé, či výbušné látky, alebo roztoče, baktérie či plesne vyžadujú použitie rôznych druhov čistiacich zariadení:

parné čističe, vysokotlakové čistiace stroje, zametacie čistiace stroje, umývacie podlahové stroje, leštiace čistiace stroje, tepovacie stroje, priemyselné vysávače, bezdotykové upratovacie systémy

Našim cieľom je ponúkať Vám riešenie Vášho problému tak, aby sa ste mohli plne venovať svojmu podnikateľskému zámeru. Je pre nás potešením, ak napĺňame vaše predstavy spojené s odbornosťou a profesionalitou, keď sa na nás opätovne obraciate s dôverou a ako spoľahlivú spoločnosť nás odporúčate svojim známym. Práve vtedy sme so svojou prácou spokojní. Naši dlhoroční zákazníci už nie sú len našimi obchodnými partnermi, ale aj priateľmi.

 

Ing. Roman Výbošťok a Ing. Iveta Výbošťoková
konatelia spoločnosti