Oznamy

AKCIA JÚN-AUGUST 2017 - HOBBY

AKCIA JÚN-AUGUST 2017 - HOBBY

01.06.2017

Výber najobľúbnejších modelov vysokotlakových strojov a viacúčelových vysávačov pre hobby a domácnosť. Teraz v letnej zľave, ktorú môžete využiť až do 31.08.2017. Medzi najobľúbenejšie modely patrí vysokotlakový čistič C 110.7-5 HOME X-tra, C 130.2-8 PCAD a D-PG 140.4-9 X-tra. Nerezový vysávač BUDDY II 18 Inox je hitom tohto leta v super cene.

AKCIA MÁJ-JÚN 2017 - PROFI

AKCIA MÁJ-JÚN 2017 - PROFI

01.05.2017

Potrebujete umývať a zametať? Najefektívnejšie zametanie a umývanie je so strojmi NILFISK.

Neváhajte využiť mimoriadne nízke ceny na vybrané vysokotlakové čistiace stroje a zametacie stroje so sediacou obsluhou. Nakupujte so zľavou až do 39%.

Autosalón 2017

Autosalón 2017

25.04.2017

Naša spoločnosť sa zúčastnila medzinárodnej výstavy AUTOSALÓN 2017 ako vystavovateľ prvej samoobslužnej parnej autočistiarne na Slovensku.

Výnimočné vysávanie prachu

Výnimočné vysávanie prachu

24.10.2016
Na Slovenský trh čistiacej techniky sa uviedla nová séria profesionálnych priemyselných vysávačov NIFISK ATTIX 33/44. Vysávače boli odbornej verejnosti predstavené na medzinárodnej výstave ISSA Interclean v Amsterdame v máji tohto roku.

Hlavné uplatnenie tejto série profesionálnych priemyselných vysávačov je v stavebníctve&konštrukcách (rekonštrukcia, obnova, modernizácia budov), v priemysle (bezprašná práca v kombinácii s rezacími, vŕtacími strojmi, pílami, strojmi na úpravu povrchov), v efektívnom čistení podláh, pri odstraňovaní nebezpečného prachu.

Svetová novinka na čistenie eskalátorov na Slovensku

Svetová novinka na čistenie eskalátorov na Slovensku

25.08.2016

Uzatvorením zmluvy s firmou De Wolf Group s.r.o. o spolupráci na českom a slovenskom trhu Vám aktuálne prinášame svetovú novinku na čistenie eskalátorov. Unikátne technické riešenie bolo predstavené americkou firmou RENTM escalator cleaning tools na výstave ISSA Interclean v Amsterdame. 

Prvá SAMOOBSLUŽNÁ parná autočistiareň

Prvá SAMOOBSLUŽNÁ parná autočistiareň

16.08.2016

Chcete naozaj čisté auto? Použite parný čistič. 
Ošetrenie nasýtenou suchou parou odstraňuje 99% baktérií, húb a plesní na prakticky každom povrchu. V týchto dňoch vo Zvolene otvárame prvú SAMOOBSLUŽNÚ PARNÚ AUTOČISTIAREŇ. Nájdete ju na Neresnickej ceste 3A (oproti nášmu showroomu). Paru môžete využiť na vyčistenie tak exteriéru ako aj interiéru svojho osobného auta, dodávky alebo autobusu. V obidvoch prípadoch má tento systém viacero výhod oproti klasickému chemickému čisteniu. 

ISSA Intercelan Amsterdam

ISSA Intercelan Amsterdam

23.05.2016

Ďalší ročník medzinárodnej výstavy ISSA Interclean v Amsterdame sa uskutočnil v dňoch 10.5. - 13.5.2016. Výstava je špecializovaná na čistiacu techniku, pomocnú upratovaciu techniku, čistiacu chémiu. Aj v tomto ročníku bolo vystavených niekoľko zaujímavých inovatívnych výrobkov, ktoré boli ocenené vystavovateľom - Medzinárodnou asociáciou čistiaceho priemyslu. 

Programy spoločnosti W.R.V., s.r.o.

Programy spoločnosti W.R.V., s.r.o.

04.02.2016 Počas ostatných rokov sa trh čistiacej techniky zmenil. Nie vždy sa tak rýchlo dokáže zmeniť aj myslenie ľudí. Je však veľmi potešujúce, že zmenou myslenia ľudí sa mení aj paradigma čistenia. (Paradigma je celková konštelácia názorov, hodnôt a postupov, ktoré zdieľajú príslušníci istého spoločenstva. Podľa wikipédie čítajte viac tu).

Naša spoločnosť sa preto rozhodla v rámci svojej podnikateľskej činnosti zaviesť programy pre rôzne oblasti čistenia, v ktorých vidíme začínajúcu zmenu paradigmy čistenia.

Grand opening day new showroom

Grand opening day new showroom

04.02.2016 Veľký deň otvorenia nového showroomu sa uskutočnil 4. februára 2016. Bolo pre nás potešením, že naše pozvanie na otvorenie nového showroomu prijali nielen naši obchodní partneri z Tecnovap Taliansko, Nilfisk Dánsko, Kaivac USA, ale aj naši stáli ako aj noví zákazníci.
Štandard čistoty: Meranie čistoty v školách K-12

Štandard čistoty: Meranie čistoty v školách K-12

01.03.2016 V dnešnej dobe sa veľmi často musíme vysporiadať s rôznymi formami riadenia kvality. Takmer všetko sa kontroluje, napr. počas výrobného procesu či výrobok spĺňa príslušné normy. Na audit sú používané rôzne metódy, a to aj vedecké. Cieľom auditu je potvrdiť, či boli splnené konkrétne pokyny. V odvetví čistenia, sú čistiace výsledky často hodnotené prizmou subjektívneho názoru osoby vykonávajúcej kontrolu.