Spôsob doručenia

Osobný odber
Pri objednávaní tovaru si môžete tovar vyzdvihnúť aj osobne v mieste prevádzky spoločnosti W.R.V. (predávajúceho). Znamená to, že nemusíte platiť za dopravu za tovar. Osobný odber je podmienený fyzickou prítomnosťou objednaného tovaru. Objednávku je možné zaplatiť priamo v mieste prevádzky predávajúceho.

osobný odber                                                      bez poplatku za doručenie

 

Doručenie kuriérom
Ak si zvolíte spôsob doručenia tovaru na dobierku, znamená to, že za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo zamestnancovi kuriérskej spoločnosti. Po zaplatení Vám zamestnanec kurérskej spoločnosti odovzdá tovar a doklad o zaplatení v hotovosti. Faktúra (daňový doklad) je priložená pri tovare v doručenom balíku.

kuriérom pri objednávke do   599,99 € s DPH 8,40 €
kuriérom pri objednávke nad 600,00 € s DPH bez poplatku za doručenie

 

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Pri objednávaní tovaru si môžete tovar zaplatiť aj osobne a nemusíte platiť dopravu za tovar. Platba v hotovosti je podmienená fyzickou prítomnosťou objednaného tovaru o čom Vás budeme v potvrdení objednávky informovať.

Platba pred dodaním tovaru
Pokiaľ si želáte za tovar zaplatiť prevodom na náš účet, zvoľte pri vytváraní objednávky možnosť PLATBA bankovým prevodom na náš účet.

Systém Vám následne po odoslaní objednávky oznámi sumu, číslo účtu a variabilný symbol pod ktorým treba uskutočniť platbu. Tieto informácie si môžete priamo vytlačiť alebo uložiť do Vášho počítača.

V prípade, že informačné okno zavriete skôr ako si zaznamenáte údaje o platbe, nič sa nedeje, Vzápätí po prijatí Vašej objednávky do systému, Vám tento odošle informačný e-mail so sumou a číslom Vašej objednávky. Toto číslo objednávky použijete ako variabilný symbol pre platbu. Číslo účtu sa dozviete kedykoľvek na našich stránkach v časti Kontakty.

Platbu je potrebné uskutočniť čo najskôr. Až po jej prijatí Vám môžeme odoslať e-mail s akceptovaním objednávky a odoslať objednaný tovar.

Na vykonanie úhrady pred dodaním tovaru je potrebné vytlačiť si zálohovú faktúru, ktorú môžete uhradiť v banke alebo na pošte. Po prijatí úhrady na náš účet Vám tovar bude doručený prostredníctvom kuriérskej spoločnosti, alebo Vám ho pripravíme na osobný odber.

Platba pri prevzatí tovaru
Ak chcete za tovar zaplatiť pri prevzatí tovaru formou dobierky, objednávku neuhrádzajte, tovar Vám vyexpedujeme a za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru. Kuriér Vám o tom vydá doklad. Kuriérska spoločnosť zaplatené peniaze následne prevedie na náš účet.