Doprava

Vysávanie

Priemyselné vysávače Nilfisk, najmä trojfázové priemyselné vysávače a ich použitie pre čistenie vlakov, autobusov, električiek a trolejbusov je najlepším riešením pri udržiavaní čistoty. Vysoký výkon a malý rozmer priemyselných vysávačov sú ideálne pre účinné a rýchle čistenie. Užívateľ používa vysávač bez akéhokoľvek pohybu. Postačuje pripojiť saciu hadicu k vysávaču. 

Je potrebné uviesť, že najvhodnejší priemyselný vysávač je možné vybrať len na základe konkrétnych dispozícií a požadovaných parametrov. V sekcii "FAQ - Ako nakupovať" je ako pomôcka zákazníkom k dispozícii  formulár - dotazník.

Formulár - dotazník je základom pri diskusii obchodného manažera a zákazníka v procese výberu priemyselného vysávača.

Vysávanie v ATEX prostredí lodenice Vysávanie v leteckých hangároch Vysávanie na transportéroch

 

Vyhľadanie priemyselný vysávač


Umývanie tlakom

Umývanie teplovodným vysokotlakovým strojom Umývanie studenovodným vysokotlakovým strojom Teplovodné vysokotlakové stroje

 

Vyhľadanie vysokotlakového stroja


Zametanie a umývanie podláh

Podlahový umývací stroj Zametací podlahový stroj Velký podlahový umývací automat

 

 

Vyhľadanie podlahových strojov               Vyhľadanie zametacích strojov

 

 

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Typ

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 851

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 851

Zvýšte svoju produktivitu pri čistení veľkých priestorov. Vďaka zariadeniu BA851 získate o 30% vyššiu produktivitu, spoľahlivosť, extrémne tichú prevádzku a najvyspelejšie znaky ergonómie.
Umývací stroj BA 851 je novinkou medzi čistiacou technikou. Všetky modely môžu byť vybavené systémom Ecoflex, ktorý zaručuje zníženie spotreby chémie. Zároveň dokáže navýšiť vodu a chémiu a prítlak kief v prípadoch, kedy je umývaní povrch silne znečistený. Umývací stroj BA 851 je vyvinutý špeciálne pre čistenie veľkých plôch.

Obj. čislo:
9087248020

Cena na vyžiadanie

Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S3 L100 LC

Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S3 L100 LC

Prvý digitálny a úplne modulárny 3kW priemyselný vysávač je vybavený 3 motormi. Je ľahko ovládateľný pomocou digitálneho ovládacieho panela, ktorý v reálnom čase dodáva dáta o vákuovej činnosti. Je certifikovaný vo filtrácii L-M-H pre zber nebezpečného prachu.

Obj. čislo:
4010300177

Cena na vyžiadanie

-+
Studenovodný vysokotlakový čistiaci stroj Nilfisk MC 5M-220/1130 XT

Studenovodný vysokotlakový čistiaci stroj Nilfisk MC 5M-220/1130 XT

Pôvodné označenie Poseidon 5-62 PAXT je spoľahlivé a výkonné studenovodné vysokotlakové zariadenie, určené do všetkých odvetví priemyslu s tlakom 220 bar., s motorom s výkonom 7,4 kW. Vyznačuje sa mobilitou, ľahko sa používa, je odolné, ľahko skladovateľné, určené aj pre zložitejšie aplikácie. Verzia PA znamená, že čerpadlo je aktivované tlakom vody, stroj nepotrebuje pre prevádzku tlakovú vodu.
Výhody:
- regulácia vysokého a nízkeho tlaku na zariadení
- stabilizačné predné koliesko
- skladacia rukoväť
- konštrukcia rámu je z 30mm ocele
- 3 keramické piesty
- automatický štart/stop

Obj. čislo:
107146722

Cena na vyžiadanie

Studenovodný vysokotlakový čistiaci stroj Nilfisk MC 7P-195/1280 FA

Studenovodný vysokotlakový čistiaci stroj Nilfisk MC 7P-195/1280 FA

Priemyselná trieda studenovodných vysokotlakových čistiacich strojov s pôvodným označením Poseidon 7 je určený pre náročných zákazníkov v ťažkom priemysle, veľko-poľnohospodárstve, doprave, lodiarstve a potravinárstve.
Zariadenie je vybavené priemyselným čerpadlom C3 (4 keramické piesty, dvojité valivé ložiská), je navrhnuté pre prácu v ťažkých podmienkach. Zariadenie ponúka vysokú efektívnosť čistenia, znížené prestoje a vysokú životnosť.
Pôvodné označenie Poseidon 7-67 FA má tlak čerpadla 195 bar.

Obj. čislo:
107146800

Cena na vyžiadanie

Priemyselný vysávač trojfázový mokro/suchý Nilfisk T75

Priemyselný vysávač trojfázový mokro/suchý Nilfisk T75

Priemyselný vysávač Model T75 je vybavený extrémne silným 7,5kW motorom, ktorý vytvára veľký podtlak v kombinácii s veľkým prietokom vzduchu a je tak ideálny pre zber veľkého množstva ťažkých materiálov. Tento vysávač možno použiť aj ako saciu jednotku centrálneho odsávacieho systému pre čistenie väčších oblastí.

Obj. čislo:
4030500126

Cena na vyžiadanie