Tepovacie stroje

Tepovacie extraktory - profesionálne tepovacie vysávače pre mokré vysávanie

V našej ponuke nájdete široký sortiment profesionálnych tepovačov. Sú to ideálne tepovacie stroje pre čistenie a tepovanie:

- interiérov áut: sedadiel, tapacíru a ostatných častí interiéru vozidiel,

- kancelárií a domácností: textilné povrchy kobercové podlahy, čalúnený nábytok, čalúnené kreslá, sedacie súpravy...

Vďaka vysokému výkonu a rozsiahlej ponuke príslušenstva sú tepovacie vysávače vhodné aj pre komerčné použitie (upratovacie firmy a servisy, firmy ponúkajúce tepovacie služby, autoumyvárne), sú stavané na väčšiu prevádzkovú záťaž.

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Typ

Tepovač TW 300car
Akcia -13%

Tepovač TW 300car

Nilfisk Alto Wap TW 300 je profesionálny extraktor na interiéry áut - tepovač autosedačiek. Táto varianta s označením Car je vďaka ručnému adaptéru vhodná predovšetkým na čalúnený nábytok a poskytuje efektívne čistenie sedadiel vo vašom aute. TW 300 Car je tepovací extraktor na čistenie čalúnenia áut s profi hubicou, ktorá má trysku na nanášanie vody s čistiacim prostriedkom umiestnenú vo vnútri sacieho priestoru, čo zabráni premočeniu znečistených miest. K dispozícii pre dokúpenie je široká ponuka príslušenstva.

Obj. čislo:
DE15TW0001

525,60 € 454,80 € s DPH 438,00 € 379,00 € bez DPH

-+
Tepovač VIPER CAR275-EU
Akcia -14%

Tepovač VIPER CAR275-EU

Tepovač VIPER CAR275 je perfektné riešenie pre odsávanie nečistôt zo stredne veľkých plôch a náročných plôch. S týmto čističom kobercov budete môcť vykonávať náročné požiadavky na upratovanie stredne veľkých kobercových oblasti v kanceláriách, v školách, na letiskách, v reštauráciách, v hoteloch, nákupných centrách a ďalších náročných oblastiach. Má veľké zadné kolesá a otočné predné kolesá, vďaka ktorým je ľahký a ľahko ovládateľný. Vybavený je veľkou zbernou 75L nádržou, čo umožňuje dlhodobé neprerušované tepovanie. Užívateľ nemusí vyprázdňovať nádrž často. Disponuje vyšším tlakom čerpadla v porovnaní s konkurenciou a voda sa rozstrekuje na koberec rovnomerne a silne. Nádrž je umiestnená na robustnom podvozku, možno ju ľahko vyprázdniť bez nutnosti vypnutia motora.

Obj. čislo:
50000209

948,00 € 814,80 € s DPH 790,00 € 679,00 € bez DPH

-+
Kobercový extraktor Viper CEX410

Kobercový extraktor Viper CEX410

Viper CEX410 je profesionálny samonosný a tichý kobercový extraktor. Vďaka svojmu vynikajúcemu čistiacemu výkonu môžete jednoducho a účinne udržiavať textílie, ako sú čalúnenie a koberce.

Obj. čislo:
50000546

Cena na vyžiadanie

Sušič kobercov Viper BV3

Sušič kobercov Viper BV3

Ventilátor VIPER BV3 ponúka výkonný a nákladovo efektívnejší spôsob vysúšania aj veľkých kobercov a podláh. Práca s BV3 je vysoko pohodlná a flexibilná. Kompaktný stroj môžete nastaviť do niekoľkých uhlov fúkania. Maximálny výkon získate pripojením až 3 jednotiek. Vzduchový ventilátor váži iba 10 kg a vďaka tomu sa ľahko prenáša, skladuje a prepravuje. Vďaka novému trojstupňovému indukčnému motoru s tepelnou ochranou, BV3 ušetrí energiu a náklady. Je odolný, chránený silným plášťom a pripravený na prácu v každom prostredí. Vďaka svojej dlhej životnosti a nízkej spotrebe energie zaručuje atraktívne prevádzkové náklady.

Obj. čislo:
50000381

Cena na vyžiadanie