Tepovacie stroje

Tepovacie extraktory - profesionálne tepovacie vysávače pre mokré vysávanie

V našej ponuke nájdete široký sortiment profesionálnych tepovačov. Sú to ideálne tepovacie stroje pre čistenie a tepovanie:

- interiérov áut: sedadiel, tapacíru a ostatných častí interiéru vozidiel,

- kancelárií a domácností: textilné povrchy kobercové podlahy, čalúnený nábytok, čalúnené kreslá, sedacie súpravy...

Vďaka vysokému výkonu a rozsiahlej ponuke príslušenstva sú tepovacie vysávače vhodné aj pre komerčné použitie (upratovacie firmy a servisy, firmy ponúkajúce tepovacie služby, autoumyvárne), sú stavané na väčšiu prevádzkovú záťaž.

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Tepovač VIPER CAR275-EU
Akcia -5%

Tepovač VIPER CAR275-EU

Tepovač VIPER CAR275 je perfektné riešenie pre odsávanie nečistôt zo stredne veľkých plôch a náročných plôch. S týmto čističom kobercov budete môcť vykonávať náročné požiadavky na upratovanie stredne veľkých kobercových oblasti v kanceláriách, v školách, na letiskách, v reštauráciách, v hoteloch, nákupných centrách a ďalších náročných oblastiach. Má veľké zadné kolesá a otočné predné kolesá, vďaka ktorým je ľahký a ľahko ovládateľný. Vybavený je veľkou zbernou 75L nádržou, čo umožňuje dlhodobé neprerušované tepovanie. Užívateľ nemusí vyprázdňovať nádrž často. Disponuje vyšším tlakom čerpadla v porovnaní s konkurenciou a voda sa rozstrekuje na koberec rovnomerne a silne. Nádrž je umiestnená na robustnom podvozku, možno ju ľahko vyprázdniť bez nutnosti vypnutia motora.

Obj. čislo:
50000209

836,40 € 790,80 € s DPH 697,00 € 659,00 € bez DPH

-+
Kobercový extraktor Viper CEX410

Kobercový extraktor Viper CEX410

Viper CEX410 je profesionálny samonosný a tichý kobercový extraktor. Vďaka svojmu vynikajúcemu čistiacemu výkonu môžete jednoducho a účinne udržiavať textílie, ako sú čalúnenie a koberce.

Obj. čislo:
50000546

1 929,60 € s DPH 1 608,00 € bez DPH

-+