Tepovacie stroje

Tepovacie extraktory - profesionálne tepovacie vysávače pre mokré vysávanie

V našej ponuke nájdete široký sortiment profesionálnych tepovačov. Sú to ideálne tepovacie stroje pre čistenie a tepovanie:

- interiérov áut: sedadiel, tapacíru a ostatných častí interiéru vozidiel,

- kancelárií a domácností: textilné povrchy kobercové podlahy, čalúnený nábytok, čalúnené kreslá, sedacie súpravy...

Vďaka vysokému výkonu a rozsiahlej ponuke príslušenstva sú tepovacie vysávače vhodné aj pre komerčné použitie (upratovacie firmy a servisy, firmy ponúkajúce tepovacie služby, autoumyvárne), sú stavané na väčšiu prevádzkovú záťaž.

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Tepovač TW 300car

Tepovač TW 300car

Nilfisk Alto Wap TW 300 je profesionálny extraktor na interiéry áut - tepovač autosedačiek. Táto varianta s označením Car je vďaka ručnému adaptéru vhodná predovšetkým na čalúnený nábytok a poskytuje efektívne čistenie sedadiel vo vašom aute. TW 300 Car je tepovací extraktor na čistenie čalúnenia áut s profi hubicou, ktorá má trysku na nanášanie vody s čistiacim prostriedkom umiestnenú vo vnútri sacieho priestoru, čo zabráni premočeniu znečistených miest. K dispozícii pre dokúpenie je široká ponuka príslušenstva.

Obj. čislo:
303000006

Cena na vyžiadanie

-+
Tepovač TW 300 S

Tepovač TW 300 S

Malý, kompaktný profesionálny tepovač TW 300 S so širokými možnosťami využitia napr. čistenie kobercov, tvrdých podláh, čalúnenia, tepovanie interiérov a sedadiel automobilov. Tepovač vhodný pre menšie a stredné plochy. Je možné dokúpiť širokú ponuku príslušenstva.

Obj. čislo:
67009

Cena na vyžiadanie

-+
Tepovač AX 14

Tepovač AX 14

AX14 je kompaktný vysávač/tepovač na účinné čistenie textilných krytín. AX14 je praktické riešenie pre profesionálne čistenie. Vhodný pre hotely, inštitúcie, reštaurácie, požičovne bicyklov atď. AX14 extraktor je určený k čisteniu v preťažených priestoroch vďaka kompletnému sortimentu príslušenstva. Stroj bol vyvinutý pre jednoduchú a efektívnu prevádzku pre všetkých používateľov. Na štyroch otáčacích kolieskach ponúka väčšiu mobilitu, príslušenstvo s rúrkami z ušľachtilej ocele vydrží dlhšie.

Obj. čislo:
12405101

1 045,20 € s DPH 871,00 € bez DPH

-+
Tepovač AX 410

Tepovač AX 410

Kobercový extraktor rýchlo a efektívne odsáva nečistoty z kobercov. Vďaka inteligentnému dizajnu a kvalitnému inžinierstvu AX 410 ponúka spoľahlivosť. Je jednoduchý na použitie a prevádzku, je navrhnutý tak, aby spĺňal náročné požiadavky na čistenie stredne veľkých kobercových oblastí, v kanceláriách, školách, na letiskách, reštauráciách, hoteloch, nákupných centrách a ďalších ťažkých dopravných oblastiach.

Obj. čislo:
56265002

Cena na vyžiadanie

Tepovač TW300/Home Cleaner

Tepovač TW300/Home Cleaner

Tepovač a vysávač na koberce a tepovanie sedačiek. Tepovač je vhodný na čistenie kobercov, tvrdých podláh, čalúnenia, tepovanie interiérov a sedadiel automobilov. Home Cleaner je vhodný pre menšie a stredné plochy. Je možné dokúpiť širokú ponuku príslušenstva.

Obj. čislo:
303000002

Cena na vyžiadanie

-+
Sušič kobercov a podláh VIPER AIR MOVER WT3SPD-EU

Sušič kobercov a podláh VIPER AIR MOVER WT3SPD-EU

Sušič kobercov a podláh VIPER WT3SPD je vynikajúci pomocník pre rýchle vysušenie nielen vytepovaných kobercov ale všetkých druhov podláh. Svojou prácou zvyšuje produktivitu čistenia a významne znižuje čas sušenia. Disponuje možnosťou použitia až troch rôznych rýchlostí ventilátora. Jednoducho sa obsluhuje, ergonomická rukoväť a kolieska slúžia na pohodlné prevážanie zariadenia.

Obj. čislo:
50000045

Cena na vyžiadanie

-+
Predvádzací Tepovač VIPER CAR275-EU
Akcia -12%

Predvádzací Tepovač VIPER CAR275-EU

Tepovač VIPER CAR275 je perfektné riešenie pre odsávanie nečistôt zo stredne veľkých plôch a náročných plôch. S týmto čističom kobercov budete môcť vykonávať náročné požiadavky na upratovanie stredne veľkých kobercových oblasti v kanceláriách, v školách, na letiskách, v reštauráciách, v hoteloch, nákupných centrách a ďalších náročných oblastiach. Má veľké zadné kolesá a otočné predné kolesá, vďaka ktorým je ľahký a ľahko ovládateľný. Vybavený je veľkou zbernou 75L nádržou, čo umožňuje dlhodobé neprerušované tepovanie. Užívateľ nemusí vyprázdňovať nádrž často. Disponuje vyšším tlakom čerpadla v porovnaní s konkurenciou a voda sa rozstrekuje na koberec rovnomerne a silne. Nádrž je umiestnená na robustnom podvozku, možno ju ľahko vyprázdniť bez nutnosti vypnutia motora.

Obj. čislo:
50000209

816,00 € 718,80 € s DPH 680,00 € 599,00 € bez DPH

-+