S podlahovým umývacím strojom je čistenie jednoduchšie

Nilfisk je jeden z najvýznamnejších výrobcov upratovacej techniky na svete.

Rada umývacích strojov Nilfisk SC je určená na umývanie podláh. Podlahové automaty a umývacie stroje sú navrhnuté tak, aby optimalizovali čas a znížili náklady na prácu vďaka zvýšenej efektivite, ľahkej údržbe a jednoduchej obsluhe.

Podlahové umývacie stroje označené E (s elektrickým káblom) sú vhodné do priestorov s malým množstvom prekážok. Ich výhodou je to, že ich méte k dispozícii kedykoľvek keď ich potrebujete a nemusíte byť obmedzovaný nabitím podlahového stroja. Najčastejšie sa používajú na čistenie priestorov v menších firmách, školách, telocvičniach a podobne.

Podlahové stroje označené B (s batériovým pohonom) na čistenie podláh patria medzi najpredávanejšie čistiace stroje. Ich veľkou prednosťou je hlavne flexibilnosť a bezpečnosť.
Pohon na batérie sa využíva na čistenie priestorov s väčším počtom prekážok, kde by mohol elektrický kábel prekážať. Vzhľadom na ich bezpečnosť sú často používané na umývanie v aquaparkoch, plavárňach a podobných priestoroch, kde sa nedovoľujú z bezpečnostného hľadiska používať čistiace stroje na 230V.
Podlahové umývacie stroje SCRUBTEC B majú význam aj v priestoroch s absenciou elektrickej energie.

Rada  R (Ride on) je extrémne kompaktný a stabilný sedadlový umývací stroj s batériovým pohonom. Môže byť ľahko upravený pre rozmanité úlohy prostredníctvom vymeniteľných umývacích hláv. Ovládanie stroja je jednoduché a pohodlné. Rada SCRUBTEC R je vhodná pre upratovanie logistických areálov, nákupných centier, administratívnych budov a komplexov, podzemných garáží a podobne.

VIPER je jednou z divízií Nilfisk,

ktorou je vyplnená časť potrieb trhu zameraná na jednoduchú obsluhu, masívne, spoľahlivé produkty s dlhou životnosťou, jednoduchý servis a najmä najlepší pomer cena/výkon v danej oblasti. Umývacie podlahové stroje VIPER FANG alebo VIPER AS380 až 510 v plnej miere spĺňajú očakávania tohto segmentu trhu.