VŠETKO V JEDNOM alebo ALL IN ONE


 

Postreková a umývacia dezinfekcia


 

Akcie

Viac
 • Teplovodný vysokotlakový čistiaci stroj Nilfisk MH 3C-180/780 PA

  Teplovodný vysokotlakový čistiaci stroj Nilfisk MH 3C-180/780 PA

  Teplovodné vysokotlakové čistiace zariadenie MH 3C ponúka vysokú účinnosť a nízke prevádzkové náklady. Vďaka tomu sa optimalizuje čistenie a výkon. Ide o ideálne teplovodné vysokotlakové zariadenie pre bežné každodenné čistenie v automobilovom či poľnohospodárskom priemysle.

  3 584,40 € 2 758,80 €
 • Teplovodný vysokotlakový čistiaci stroj Nilfisk MH 3C-180/780 PAX

  Teplovodný vysokotlakový čistiaci stroj Nilfisk MH 3C-180/780 PAX

  Teplovodné vysokotlakové čistiace zariadenie MH 3C ponúka vysokú účinnosť a nízke prevádzkové náklady. Vďaka tomu sa optimalizuje čistenie a výkon. Ide o ideálne teplovodné vysokotlakové zariadenie pre bežné každodenné čistenie v automobilovom či poľnohospodárskom priemysle.

  3 672,00 € 2 638,80 €
 • Nilfisk Easy 36V biely s príslušenstvom

  Nilfisk Easy 36V biely s príslušenstvom

  Nilfisk Easy vám poskytne to najlepšie z oboch svetov - výkonný tyčový vysávač a ľahko použiteľné ručný vysávač v jednom praktickom balení. Je k dispozícii v troch silách, aby vám poskytol presnú čistiacu silu, ktorú potrebujete, ponúka až 80 minút chodu, aby bol váš domov bez nečistôt.

  269,00 € 199,00 €

Novinky

Viac
 • Sada príslušenstva pre vysávače Nilfisk Easy a Quick

  Sada príslušenstva pre vysávače Nilfisk Easy a Quick

  Sada príslušenstva k tyčovému vysáču Nilfisk Easy a ručnému vysávaču Nilfisk Quick.

  19,00 €
 • Studenovodný vysokotlakový čistiaci stroj s motorovým pohonom Nilfisk MC 5C 280/1000 PE

  Studenovodný vysokotlakový čistiaci stroj s motorovým pohonom Nilfisk MC 5C 280/1000 PE

  Výkonný a ergonomický, s robustnou konštrukciou pre najnáročnejšie použitie. Taká je rada vysokotlakových čistiacich strojov Nilfisk s benzínovým pohonom. Je ideálna na čistenie studenou vodou v oblastiach, kde nie je dostatok elektrickej energie. Napriek svojej kompaktnej veľkosti je stroj dostatočne výkonný, čím sa znižuje čas potrebný na čistenie a rovnako sa znižuje aj spotreba vody.

 • Odstraňovač graffiti SCG 221 Gel

  Odstraňovač graffiti SCG 221 Gel

  Graffiti remover SCG 221 Gel odstraňuje ťažko odstrániteľné graffiti z vonkajších povrchov. Je veľmi účinný, bez zápachu, biologicky rozložiteľný až na 90%. Balenie je schválené OSN. Vhodný na odstránenie grafitov z vlakových vagónov, autobusov, električiek, ako aj na odstránenie náterov alebo nástrekov z fasádnych stien a povrchov: betónových, tehlových, cementových, kamenných, hliníkových, sklenených a pod.

Výpredaj

Viac
 • Čistiaci prostriedok Star Kúpelne s leskom 5 L

  Čistiaci prostriedok Star Kúpelne s leskom 5 L

  Umývarenská oblasť – Čistiaci prípravok na umývanie kúpeľni, umývadiel, vaní, záchodových mís, obkladačiek, obkladov, vodovodných batérií a sprchovacích kútov. Obsahuje antibakteriálny a antifungicidné prísady a špeciálnu látku zamedzujúcu rýchlemu usadzovaniu vodného kameňa. Zachováva lesk a sviežu vôňu.

  23,00 € 23,00 €