Umývacie podlahové stroje

Nilfisk je jeden z najvýznamnejších výrobcov upratovacej techniky na svete.

Rada umývacích strojov SCRUBTEC je určená na umývanie podláh. Podlahové automaty a umývacie stroje sú navrhnuté tak, aby optimalizovali čas a znížili náklady na prácu vďaka zvýšenej efektivite, ľahkej údržbe a jednoduchej obsluhe.

Podlahové umývacie stroje SCRUBTEC E s elektrickým káblom sú vhodné do priestorov s malým množstvom prekážok. Ich výhodou je to, že ich méte k dispozícii kedykoľvek keď ich potrebujete a nemusíte byť obmedzovaný nabitím podlahového stroja. Najčastejšie sa používajú na čistenie priestorov v menších firmách, školách, telocvičniach a podobne.

Podlahové stroje SCRUBTEC B s batériovým pohonom na čistenie podláh patria medzi najpredávanejšie čistiace stroje. Ich veľkou prednosťou je hlavne flexibilnosť a bezpečnosť.
Pohon na batérie sa využíva na čistenie priestorov s väčším počtom prekážok, kde by mohol elektrický kábel prekážať. Vzhľadom na ich bezpečnosť sú často používané na umývanie v aquaparkoch, plavárňach a podobných priestoroch, kde sa nedovoľujú z bezpečnostného hľadiska používať čistiace stroje na 230V.
Podlahové umývacie stroje SCRUBTEC B majú význam aj v priestoroch s absenciou elektrickej energie.

Rada SCRUBTEC R (Ride on) je extrémne kompaktný a stabilný sedadlový umývací stroj s batériovým pohonom. Môže byť ľahko upravený pre rozmanité úlohy prostredníctvom vymeniteľných umývacích hláv. Ovládanie stroja je jednoduché a pohodlné. Rada SCRUBTEC R je vhodná pre upratovanie logistických areálov, nákupných centier, administratívnych budov a komplexov, podzemných garáží a podobne.

VIPER je jednou z divízií Nilfisk,

ktorou je vyplnená časť potrieb trhu zameraná na jednoduchú obsluhu, masívne, spoľahlivé produkty s dlhou životnosťou, jednoduchý servis a najmä najlepší pomer cena/výkon v danej oblasti. Umývacie podlahové stroje VIPER FANG alebo VIPER AS380 až 510 v plnej miere spĺňajú očakávania tohto segmentu trhu.

 

Pre lepšiu predstavu o koncepte Nilfisk Alto si môžete pzrieť video:

 

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Podlahový umývací stroj VIPER AS5160 / AS5160T
Novinka

Podlahový umývací stroj VIPER AS5160 / AS5160T

Podlahové umývacie stroje Viper AS5160 a AS5160T sú vysoko produktívne. Výdrž batérie a objem nádrže zabezpečujú čistenie dlhší čas bez prerušovania. Vyznačujú sa ergonomickým dizajnom, jednoduchým a pohodlným používaním. Sú robustné a pripravené čistiť podlahu do hĺbky. Svoju prácu vykonávajú ľahko a rýchlo. Cenovo dostupné stroje sú atraktívnou voľbou pre čistenie v továrňach, nákupných centrách, nemocniciach, supermarketoch, školách, hoteloch, autobusovej a vlakovej stanice a pod. Pracovná šírka je 51 cm, majú silný motor kefy. Model AS 5160T je vybavený trakčným, hnacím motorom 150W. Non-stop čistenie zabezpečujú dve 61 litrové nádrže (nádoba na vodu a zberná nádoba). Zariadenie je vybavené 2x12V batériami. Tieto stroje sú dobre vyvážené a ľahko ovládateľné. Majú veľké predné kolesá a silné kolieska. Obsluhe je k dispozícii ukazovateľ prevádzkových hodín, indikátor hladiny vody. Vyprázdnenie, doplňovanie a čistenie, ako aj ostatné manipulácie so strojom sa vykonávajú ľahko, čo šetrí čas aj náklady.

Obj. číslo:
50000403

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj Scrubtec R471 (komplet)
Akcia

Umývací podlahový stroj Scrubtec R471 (komplet)

SCRUBTEC R471 je vhodný do rôznych priestorov. Rada strojov R4 je maximálne kompaktná a ľahko ovládateľná. SCRUBTEC R471 je premostením medzi chodiacimi umývacími strojmi a veľkými sediacimi strojmi. Je konkurencieschopný vďaka svojmu výkonu, inováciám, ergonómii, cene, vlastnosťami a spoľahlivosti. Vynikajúci výsledok s maximálnym pohodlím a minimálnym úsilím zaručuje nová patentovaná umývacia hlava spojená s volantom, preto nie je potrebná postranná lišta. Vhodný do supermarketov, nemocníc, kancelárskych budov, športových centier atď. Model je v špeciálnej akcii 2017 vybavený: mokrou batériou 4x6V/195Ah, kefou, integrovanou nabíjačkou a sacou lištou s gumovými stierkami.

Obj. číslo:
9087271020A

Cena na vyžiadanie

Podlahový umývací stroj malý Scrubtec 130 E
Akcia -10,0%

Podlahový umývací stroj malý Scrubtec 130 E

Podlahový umývací stroj SCRUBTEC 130 E je zaujímavá voľba pre malé obchody, školy, reštaurácie, kaviarne, čerpacie stanice, pekárne, reťazce rýchleho občerstvenia, hotely, upratovacie firmy, ale tiež pre domáce upratovanie. Jedná sa o malý vzpriamený umývací stroj určený pre čistenie hlavne tvrdých povrchov podláh. Voliteľne je k dispozícii sada stierok na doplnkové čistenie kobercov. Použitie SCRUBTEC 130 E je jednoduché - a to aj keď je priestor obmedzený - vďaka svojim malým rozmerom s obojručnou ergonomickou rukoväťou. Znížením rukoväte, môžete drhnúť priestor pod nábytkom, policami, atď. Čistenie a sušenie sa vykonáva v jednom chode, tým sa vysoko zvýši produktivita. Čistenie sa vykonáva 30 cm valcovou kefou alebo mikrovláknovým valcom. Až 20 minút nepretržitého čistenia zabezpečí nádrž na vodu v objeme 3 litre a nádrž na znečistenú vodu v objeme 4 litre. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a ľahkému transportu môžu byť týmto strojom vykonané práce na niekoľkých rôznych miestach počas dňa.

Obj. číslo:
107408150

972,00 € 874,80 € s DPH 810,00 € 729,00 € bez DPH

-+
Umývací podlahový stroj Scrubtec R 6

Umývací podlahový stroj Scrubtec R 6

Scrubtec R6 je nová generácia umývacích strojov, umožňujúca rýchle a efektívne upratovanie podlahových plôch s nízkymi nákladmi. Pretože sa vyznačuje stabilne vysokou výkonnosťou, vyhovie aj tým najvyšším nárokom pri čistení podláh. Vyššia produktivita, lepší čistiaci efekt aj spoľahlivosť. Nová generácia umývacích strojov Scrubtec R6 sa zameriava na ergonómiu, výkon a spoľahlivosť. Scrubtec R6 je k dispozícii v troch veľkostiach s diskovými kefami (o šírke záberu až 1m) a tiež v jednej verzii s valcovou kefou (záber 71cm). Scrubtec R6 je vhodný najmä pre tieto aplikácie: priemysel, sklady, servisy, školy, univerzity, obchodné, logistické a dopravné centrá.

Obj. číslo:
56114004

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC100E

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC100E

NILFISK SC100 je malý podlahový umývací stroj pre dôkladné upratovanie úzkych plôch. V porovnaní s ručným upratovaním (mop a vedro) tento kompaktný vertikálny umývací stroj uprace oveľa rýchlejšie a s vyššou kvalitou. Stroj môže byť používaný oboma smermi vpred i vzad, pretože sacie stierky sú umiestnené pred i za kefou. Umývanie a sušenie sú vykonávané počas jedného prejdenia, teda plocha je hneď po upratovaní pripravená k využívaniu. Jeho použitie sa vyplatí v malých obchodoch, školách, reštauráciách, kaviarňach, čerpacích staniciach, pekárňach, prevádzkach rýchleho občerstvenia, hoteloch, upratovacích firmách a tiež pre upratovanie v domácnosti.

Obj. číslo:
107408100

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj Scrubtec R 466 verzia A

Umývací podlahový stroj Scrubtec R 466 verzia A

SCRUBTEC R4 je vhodný do rôznych priestorov. Táto rada strojov je maximálne kompaktná a ľahko ovládateľná. SCRUBTEC R4 je premostením medzi chodiacimi umývacími strojmi a veľkými sediacimi strojmi. Je konkurencieschopný vďaka svojmu výkonu, inováciám, ergonómii, cene, vlastnosťami a spoľahlivosti. Vynikajúci výsledok s maximálnym pohodlím a minimálnym úsilím zaručuje nová patentovaná umývacia hlava spojená s volantom, preto nie je potrebná postranná lišta. Vhodný do supermarketov, nemocníc, kancelárskych budov, športových centier atď. Model SCRUBTEC R466 verzia A vo výbave vrátane batérií a vstavanej nabíjačky. Model je vybavený systémom Magic Scrub Deck.

Obj. číslo:
9087270020A

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj malý Scrubtec 334 C
Akcia -14,7%

Umývací podlahový stroj malý Scrubtec 334 C

Umývací podlahový stroj Scrubtec 334 C je malý, kompaktný a manévrovateľný umývací automat pre ľahké čistenie a zametanie pri jednom prejdení. Scrubtec 334C je ideálny pre jednoduché čistenie malých tvrdých a ťažko dostupných plôch. Vyžaduje len malý priestor na skladovanie. Zariadenie je vybavené technológiou lítiovej batérie Nilfisk.

Obj. číslo:
9087382020

2 374,80 € 2 026,80 € s DPH 1 979,00 € 1 689,00 € bez DPH

Umývací podlahový stroj stredný VIPER AS710R
Novinka

Umývací podlahový stroj stredný VIPER AS710R

Podlahový umývací stroj so sediacou obsluhou AS710R je kompaktný, silný, jednoduchý na užívanie, určený pre stredne veľké plochy. V tomto zariadení nájdete vhodného pomocníka pre denné čistenie vnútorných priestorov - železničné stanice, parkovacie priestory, shopping centrá, výstaviská, školy, hotely, verejné priestranstvá a ďalšie komerčné priestory väčšie než 5000 m2. AS710R je ideálny pre čistenie všetkých druhov podláh - dlažba, vinyl, betón, mramor, drevo (s ochrannou vrstvou laku). Zariadenie je dodávané s batériami.

Obj. číslo:
50000315

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC351

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC351

S umývacím strojom SC351 je možné umývať dopredu aj dozadu s prítlakom kefy 27kg. Uvedený prítlak je veľkou výhodou pri čistení v preplnených priestoroch, medzi a za stolmi, regálmi, nábytkom a v ostatným menej dostupných miestach.

Obj. číslo:
9087340020

Cena na vyžiadanie

Podlahový umývací stroj Scrubtec R 253 B Combi
Akcia

Podlahový umývací stroj Scrubtec R 253 B Combi

Podlahový umývací stroj SCRUBTEC R 253 je prvý produkt z Nilfisk Blue line. Je zaradený do mikro sediacich podlahových strojov. Výhodou je rýchlosť umývania a komfort obsluhy. Prevádzková rýchlosť stroja je až 6 km/h, zatiaľ čo u bežných strojov s chodiacou obsluhou je to 4 km/h. Obsluha naviac nemusí stroj náročne ovládať. Vďaka zvýšeniu bežnej prevádzkovej rýchlosti rastie produktivita stroja až o 50%. Scrubtec R 253 je ideálnym riešením pre upratovanie ľahkého až stredného znečistenia v prevádzkach, ako sú sklady, malé výrobné podniky či oblasť automotive. Stroj je jednoduchý na ovládanie. Ľahké ovládanie, rýchlosť práce a zväčšená kapacita nádrže posúvajú efektivitu práce na vyššiu úroveň. Vďaka špeciálnemu systému optimalizácie spotreby energie umožňuje tento stroj nasadenie až na 3,5 hodiny na jedno nabitie batérie.

Obj. číslo:
9087365020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC351 Full Package

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC351 Full Package

S umývacím strojom SC351 Full package je možné umývať dopredu aj dozadu s prítlakom kefy 27kg. Uvedený prítlak je veľkou výhodou pri čistení v preplnených priestoroch, medzi a za stolmi, regálmi, nábytkom a v ostatným menej dostupných miestach.

Obj. číslo:
9087341020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý VIPER AS530R
Novinka

Umývací podlahový stroj malý VIPER AS530R

Malý umývací podlahový stroj VIPER AS530R je prvým malým strojom vyrobeným pre veľké priestory. Je ľahký a komfortný pre použitie, pripravený na hĺbkové čistenie na všetkých vnútorných povrchoch. Ponúka rýchle a efektívne čistenie za veľmi priaznivú cenu. Ideálna voľba na čistenie v hoteloch, autobusových a vlakových staniciach, supermarketoch, výstavných centrách, shopping centrách, školách a v iných inštitúciách.

Obj. číslo:
50000415

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC100E Full Package
Novinka

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC100E Full Package

NILFISK SC100 je malý podlahový umývací stroj pre dôkladné upratovanie úzkych plôch. V porovnaní s ručným upratovaním (mop a vedro) tento kompaktný vertikálny umývací stroj uprace oveľa rýchlejšie a s vyššou kvalitou. Stroj môže byť používaný oboma smermi vpred i vzad, pretože sacie stierky sú umiestnené pred i za kefou. Umývanie a sušenie sú vykonávané počas jedného prejdenia, teda plocha je hneď po upratovaní pripravená k využívaniu. Jeho použitie sa vyplatí v malých obchodoch, školách, reštauráciách, kaviarňach, čerpacích staniciach, pekárňach, prevádzkach rýchleho občerstvenia, hoteloch, upratovacích firmách a tiež pre upratovanie v domácnosti.

Obj. číslo:
107408103

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC1500

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC1500

Nový štandard medzi podlahovými strojmi. SC1500 je zariadenie so stojacou obsluhou, s jednoduchým ovládaním a so zvýšeným výkonom. Stačí len nastúpiť a ísť. Prehľadný displej a malý volant umožňujú ľahké ovládanie a manévrovanie so strojom.

Obj. číslo:
56104002

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC2000

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC2000

Umývací podlahový stroj SC2000 uľahčuje prácu v porovnaní so strojmi s chodiacou obsluhou. Je ideálnou voľbou pre upratovanie supermarketov, športových centier, obchodov, reštaurácii, hotelov, nemocníc prípadne škôl. Pracovná rýchlosť je až 6km/h.

Obj. číslo:
9087360020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC2000 Full Package

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC2000 Full Package

Umývací podlahový stroj SC2000 Full Package uľahčuje prácu v porovnaní so strojmi s chodiacou obsluhou. Je ideálnou voľbou pre upratovanie supermarketov, športových centier, obchodov, reštaurácii, hotelov, nemocníc prípadne škôl. Pracovná rýchlosť je až 6km/h.

Obj. číslo:
9087364020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Scrubtec 337.2
Akcia -19,3%

Umývací podlahový stroj malý Scrubtec 337.2

SCRUBTEC 337.2 na batériový pohon má kompaktnú konštrukciu s efektívnym a jednoduchým čistením, vysoký výkon a účinnosť sušenia. Napriek menšiemu umývaciemu záberu je čistiaci výkon stroja SCRUBTEC 337.2 vynikajúci. Je ideálny na ľahké až stredné čistenie tvrdých podláh. Štandardne je vybavený akumulátorom, zabudovanou nabíjačkou, kvalitnou drhnúcou kefou a vysoko odolnou sacou lištou (stierkou) z polyuretánu, ktorá je rezistentná aj voči oleju a jej konštrukcia zaisťuje dokonalé vysatie a zber vody z čistenej podlahy. Rotačná umývacia hlava má stierku (saciu lištu) integrovanú priamo do umývacej hlavy. To umožňuje drhnutie, umývanie a vysušenie (odsatie vody) vo všetkých smeroch dopredu i dozadu. Táto vlastnosť šetrí čas a námahu pretože umožňuje čistiť aj v inak nedostupných miestach ako sú uličky medzi stolmi, pod stoličkami, pomedzi vystavené predmety a pod.

Obj. číslo:
9087343020

3 448,80 € 2 782,80 € s DPH 2 874,00 € 2 319,00 € bez DPH

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR652

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR652

S jedným otočením volantu sa dá urobiť všetko. To je BR652. Spolu so strojom sa pohybuje a zatáča tak sa pohybuje aj umývacia hlava. Inteligentná stierka pokryje umývanú podlahu a preto nezanecháva stopy. Podlahový stroj BR652 má patentovanú umývaciu hlavu, vďaka čomu je ergonomický, kompaktný a má nízku hlučnosť. Tým pádom môže pracovať všade. Systém Ecoflex zabezpečuje kontrolu spotreby vody a chémie, čím sa dosahuje zníženie prevádzkových nákladov.

Obj. číslo:
9087261020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Scrubtec 343.2 E
Akcia -19,2%

Umývací podlahový stroj malý Scrubtec 343.2 E

SCRUBTEC 343 je skladný stroj, ktorý je možné ľahko prepravovať. Dodáva sa ako v elektrickom, tak aj v batériovom prevedení. Dávkovanie roztoku sa ovláda elektronicky na paneli. Veľkosť nádrží (na roztok a na nečistoty) a šírka pracovného záberu určujú tento stroj k ľahším čistiacim úlohám. Vhodný je preto do škôl, hotelov a reštaurácií s malou prevádzkou, na čistenie rôznych druhov podláh v garážach a predajniach, malých skladoch, výrobniach a pod. Je to menší stroj vybavený funkciami a schopnosťami väčších strojov, disponuje však s lepšou manévrovateľnosťou.

Obj. číslo:
9087317020

2 732,40 € 2 206,80 € s DPH 2 277,00 € 1 839,00 € bez DPH

-+
Umývací podlahový stroj Nilfisk BR752

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR752

S jedným otočením volantu sa dá urobiť všetko. To je BR752. Spolu so strojom sa pohybuje a zatáča tak sa pohybuje aj umývacia hlava. Inteligentná stierka pokryje umývanú podlahu a preto nezanecháva stopy. Podlahový stroj BR752 má patentovanú umývaciu hlavu, vďaka čomu je ergonomický, kompaktný a má nízku hlučnosť. Tým pádom môže pracovať všade. Systém Ecoflex zabezpečuje kontrolu spotreby vody a chémie, čím sa dosahuje zníženie prevádzkových nákladov.

Obj. číslo:
9087263020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj stredný Scrubtec 453 B COMBI
Akcia -14,1%

Umývací podlahový stroj stredný Scrubtec 453 B COMBI

SCRUBTEC 453 je jednoduchý stroj a bol skonštruovaný, aby umýval a sušil efektívne, bez zbytočných komplikácií. Robustný umývací automat má jednoduché použitie aj údržbu, intuitívny, bez potreby školenia. SCRUBTEC 453 má skvelý pomer cena/výkon pre čistenie skladov, obchodov, autopredajní, autodielní, čerpacích staníc a podobných objektov.

Obj. číslo:
9087333020

5 236,80 € 4 498,80 € s DPH 4 364,00 € 3 749,00 € bez DPH

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR752C

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR752C

S jedným otočením volantu sa dá urobiť všetko. To je BR752C. Spolu so strojom sa pohybuje a zatáča tak sa pohybuje aj umývacia hlava s valcovou kefou. Inteligentná stierka pokryje umývanú podlahu a preto nezanecháva stopy. Podlahový stroj BR752 má patentovanú umývaciu hlavu, vďaka čomu je ergonomický, kompaktný a má nízku hlučnosť. Tým pádom môže pracovať všade. Systém Ecoflex zabezpečuje kontrolu spotreby vody a chémie, čím sa dosahuje zníženie prevádzkových nákladov.

Obj. číslo:
9087265020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj stredný S POJAZDOM Scrubtec 553 / BOOST 5

Umývací podlahový stroj stredný S POJAZDOM Scrubtec 553 / BOOST 5

SCRUBTEC 553 sú umývacie stroje s moderným dizajnom, výklopnou nádržou na nečistoty a nastaviteľnými prítlakmi kefy. Dodávajú v elektrickej (553 E) aj batériovej verzii (553 B). Batériové stroje sú vybavené elektrickým pojazdom dopredu aj dozadu, s ovládaním priamo na rukoväti obsluhy. Všetky modely tejto kategórie majú vymeniteľné umývacie hlavy. Z diskového stroja sa dá jednoducho urobiť cylindrický. Verzia BOOST 5 COMBI má špeciálnu vibračnú čistiacu hlavu s počtom kmitov za min 2250.

Obj. číslo:
9087184020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR755

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR755

Umývací stroj BR755 patrí do generácie zariadení, ktorá je zameraná na výkon, funkčnosť a spoľahlivosť. Medzi základné vlastnosti patrí nízka hlučnosť, výborná čistiaca schopnosť vďaka trakcii a skvelé sušenie. Spotrebu má pod kontrolou systém Ecoflex (voliteľný), s ktorým je možné jednorázovo zvýšiť množstvo vody, chémie a prítlak kief v prípade, že je nutné drsnejšie čistenie.

Obj. číslo:
56601014

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj stredný S POJAZDOM Scrubtec 651/653/661

Umývací podlahový stroj stredný S POJAZDOM Scrubtec 651/653/661

SCRUBTEC 651/653/661 sú umývacie stroje s novou koncepciou. Typický je pre nich moderný dizajn, výklopná nádrž na nečistoty a nastaviteľné prítlaky kefy. Stroje sa dodávajú v elektrickej aj batériovej verzii. Všetky batériové stroje sú samozrejme vybavené elektrickým pojazdom dopredu aj dozadu, ktorý sa ovláda priamo na rukoväti obsluhy. Modely s označením 651 a 661 disponujú pracovným záberom 51 a 61 cm a sú osadené dvojdiskovou alebo umývacou hlavou.

Obj. číslo:
9087198020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR755C

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR755C

Umývací stroj BR755 patrí do generácie zariadení, ktorá je zameraná na výkon, funkčnosť a spoľahlivosť. Medzi základné vlastnosti patrí nízka hlučnosť, výborná čistiaca schopnosť vďaka trakcii a skvelé sušenie. Spotrebu má pod kontrolou systém Ecoflex (voliteľný), s ktorým je možné jednorázovo zvýšiť množstvo vody, chémie a prítlak kief v prípade, že je nutné drsnejšie čistenie. Umývací podlahový stroj BR 755C je dodávaný s cylindrickou (valcovou) kefou.

Obj. číslo:
56601016

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký S POJAZDOM Scrubtec 8/BOOST 8

Umývací podlahový stroj veľký S POJAZDOM Scrubtec 8/BOOST 8

Novú produktovú radu priemyselných umývacích strojov predstavuje Nilfisk-ALTO SCRUBTEC 8. Séria ponúka päť modelov s rôznymi pracovnými šírkami. V ponuke je samozrejme aj osvedčená umývacia hlava BOOST. SCRUBTEC 8 nahrádzajú predchádzajúcu radu ENCORE a SCRUBTEC 7. Sú založené na úplne novej koncepcii a od predchodcov sa odlišujú takmer vo všetkom. Samotný dizajn, prepracovaná je stieracia lišta, ktorá využíva tradičnú “beznáraďovú“ technológiu NoTools. Plávajúca umývacia hlava, nastaviteľné prítlaky kief, reostat rýchlosti pojazdového motoru sú bežným štandardom NILFISK.

Obj. číslo:
05390E

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR855

Umývací podlahový stroj Nilfisk BR855

Umývací stroj BR855 patrí do generácie zariadení, ktorá je zameraná na výkon, funkčnosť a spoľahlivosť. Medzi základné vlastnosti patrí nízka hlučnosť, výborná čistiaca schopnosť vďaka trakcii a skvelé sušenie. Spotrebu má pod kontrolou systém Ecoflex (voliteľný), s ktorým je možné jednorázovo zvýšiť množstvo vody, chémie a prítlak kief v prípade, že je nutné drsnejšie čistenie.

Obj. číslo:
56601015

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Scrubtec 343.2 B COMBI
Akcia -28,3%

Umývací podlahový stroj malý Scrubtec 343.2 B COMBI

SCRUBTEC 343 je skladný stroj, ktorý je možné ľahko prepravovať. Dodáva sa ako v elektrickom, tak aj v batériovom prevedení. Dávkovanie roztoku sa ovláda elektronicky na paneli. Veľkosť nádrží (na roztok a na nečistoty) a šírka pracovného záberu určujú tento stroj k ľahším čistiacim úlohám. Vhodný je preto do škôl, hotelov a reštaurácií s malou prevádzkou, na čistenie rôznych druhov podláh v garážach a predajniach, malých skladoch, výrobniach a pod. Je to menší stroj vybavený funkciami a schopnosťami väčších strojov, disponuje však s lepšou manévrovateľnosťou. Scrubtec 343.2 B COMBI obsahuje akumulátor, nabíjačku a kefu v štandardnej výbave.

Obj. číslo:
9087315020

5 017,20 € 3 598,80 € s DPH 4 181,00 € 2 999,00 € bez DPH

-+
Umývací podlahový stroj Nilfisk SC6000

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC6000

Umývací podlahový stroj SC6000 je ideálnym riešením pre firmy, priemyselné odvetvia a upratovacie firmy, ktoré potrebujú čistiť veľké priestory. Sú to napríklad výrobné priestory, sklady, supermarkety, letiská, parkovacie garáže prípadne logistické centrá. Je to robustné a spoľahlivé zariadenie, batéria je konštruovaná tak, aby vydržala s obmedzenou potrebou servisu a údržby.

Obj. číslo:
56116005

Cena na vyžiadanie

Stránky: