Parné čističe

 

 

Patentovaný bojler a vymeniteľné vykurovacie telesá Predstavujeme VámTecnovap Technológia Tecnovap
True-Temp, Supersteam

 

Výrobca parných čističov...


....vznikol v roku 1985 vďaka dômyselnému nápadu realizovaného pánom Giulianom Franchinim. Po takmer 30 rokoch histórie, spoločnosť Tecnovap uspela v ponuke na celom svete najširším sortimentom parných generátorov, príslušenstva a ekologických systémoch vlastnej výroby. Preto sa Tecnovap úspešne presadil do oblastí čistenia tam, kde para a ekologické čistenie pozitívne odpovedá na rôzne a čoraz náročnejšie hygienické a dezinfekčné potreby.

V súčasnej dobe Tecnovap svoje „100% Made in Italy“ technológie exportuje do 69 krajín. Svoju výrobnú činnosť realizuje v dvoch výrobných halách na ploche 40.000 m², z ktorých je 7500 m² plochy krytých. Nestlé, Barilla, Ferrero, Milka, Kraft, Bauli, Tetra Pak sú niektorí z celosvetových lídrov výroby potravín a nápojov, ktorí sa rozhodli pre parné generátory Tecnovap.

Všetky parné generátory, sú označené CE a sú vyrábané v súlade s európskymi predpismi EN 60335-1,  EN 60335-2-2,  EN 60335-2-79. Všetky komponenty použité pri výrobnom procese sú vždy vystavené ťažkým skúškam. Napríklad kotly, sú testované dvakrát v ich stanovenom tlaku pri izbovej teplote po dobu 5 minút. Firemná politika Tecnovapu je vždy zameraná na kontinuálny výskum pri vysoko akostných a bezpečnostných normách. Viditeľným príkladom je prítomnosť dvoch pretlakových ventilov, homologovaných v súlade s nariadením 97/23 CE PED aj v prípade, že existujúce pravidlo vyžaduje len jeden pretlakový ventil. To je dôkaz, že Tecnovap nielen spĺňa predpisy ES, ale snaží sa byť leadrom v spoľahlivosti parných generátorov.

V ponuke máme sortiment priemyselných parných kotlov do 40 kW. Parné generátory Tecnovap sú vybavené automatickým systémom doplňovania sústavy vodou, vstrekovanie detergentu a mokré / suché vysávanie vhodné pre niekoľko aplikácií. Niektoré modely majú možnosť byť upravené a prispôsobené špecifickým požiadavkám.

Technológia a patenty

Tecnovap venuje pozornosť potrebám užívateľov parných čistiacich zariadení, preto je technológia Tecnovap na základe dlhoročných skúseností neustále rozvíjaná a zdokonaľovaná.

Kotol - PATENTOVANÝ BOJLER TECNOVAP - srdce parných generátorov, má odnímateľné vykurovacie prvky. Je vyrobený výhradne z nerezovej ocele AISI 304 a zvarený špeciálnou zváracou technikou zvanou TIG "Tungsten Insert Gas", bez tesnenia, ako jediné "telo", bojler je testovaný až do tlaku 70 bar.

Vykurovacie teleso PATENTOVANÉ VYKUROVACIE TELESO TECNOVAP. Je dokázané, že vykurovacie telesá TECNOVAP majú najvyššiu účinnosť (28W / cm²) v porovnaní so štandardnými vykurovacími telesami (6W / cm²). Vymeniteľné výhrevné teleso samo o sebe nemá žiadny priamy kontakt s vodou, taví sa zo špeciálnej zliatiny, čím získava maximálnu tepelnú vodivosť. Príklad: 10,8 kW generátor Tecnovap, s kotlom s kapacitou 7 litrov vody dokáže zohriať paru do 10 bar len za 6 minút, zatiaľ čo ostatné systémy na to potrebujú použiť kotol s kapacitou 15/18 litrov vody. Okrem toho, má vymeniteľné vykurovacie teleso s rastúcou teplotou dilatačné vlastnosti, čo znamená, že usadeniny vytvorené na vykurovacom článku sú pravidelne eliminované. Naše vykurovacie telesá sú "samočistiace" s dlhšou životnosťou.

 

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Parný čistič STEAM TECH 6/10 bar

Parný čistič STEAM TECH 6/10 bar

Trojfázový Parný čistič s výkonmi 15,6 - 12,1 - 8,5 kW. Bojler je z nerezovej ocele, horná časť tela je plast a spodná časť je vyrobená z lakovanej ocele. Má automatické doplňovanie sústavy s elektromechanickou reguláciou hladiny vody v bojleri (True-Temp), vstrekovanie detergentu, Parný čistič je štandardne vybavený digitálnym ukazovateľom tlaku a motohodín, systémom vstrekovania prehriatej vody, priemyselným vysávačom s výkonom 1,2 kW. Je možnosť objednania parného čističa aj bez vysávača.

Obj. čislo:
2W04007

Cena na vyžiadanie

Príslušenstvo pre parné čističe Geyser 1  - 10 bar - steam only

Príslušenstvo pre parné čističe Geyser 1 - 10 bar - steam only

Príslušenstvo použiteľné pri vysokých teplotách 180 °C a s tlakom10 bar. Pre priemyselné a profesionálne použitie s parným čisltičom Steam Power, Steam Box. Príslušenstvo je vhodné len na zariadenia s produkciou pary (bez vysávania).

Obj. čislo:
*

Cena na vyžiadanie

Chémia pre parné čističe Vapo-Food

Chémia pre parné čističe Vapo-Food

Chemický prípravok určený na umývateľné povrchy. Používanie s parným čističom najmä v potravinárskom, nápojovom priemysle.

Obj. čislo:
LQ80065

Cena na vyžiadanie

Parný čistič CAR HYGIENE PLUS 6,7kW
Novinka

Parný čistič CAR HYGIENE PLUS 6,7kW

Parný čistič CAR HYGIENE PLUS je samoobslužné zariadenie zložené z trojfázového parného generátora a sacej turbíny mokro / suchého vysávača. Vybavené automatickým doplňovaním sústavy vodou, elektromechanickým systémom kontroly hladiny v kotli - True Temp ™, šasi z nerezovej ocele a telo vodotesné IPX5. Vnútorné PLC s časovačom, regulácia doby aplikácie pary / vákua a upozornenie na čistenie kotla.

Obj. čislo:
CHP

Cena na vyžiadanie

-+
Parný čistič Steam Steam Sky 40kW (diesel)
Novinka

Parný čistič Steam Steam Sky 40kW (diesel)

Parný čistič Steam Sky s integrovaným systémom vodného filtra je jednofázový/dieselový. Generátor je vybavený dieselovým kotlom so systémom automatického doplňovania vodou s elektromechanickou reguláciou hladiny vody v kotle - True Temp, podvozok a telo z nerezovej ocele, vodotesné IPX5, vstrekovanie saponátu, priame pripojenie na zásobovanie vodou.

Obj. čislo:
7W01010

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Steam Power 6&10 bar

Parný čistič Steam Power 6&10 bar

Parný čistič s výkonmi 7,3 - 10,9 - 14.5 - 18,1 - 21,7 - 28,9 - 36,1 kW. Trojfázový parný čistič v nerezovom prevedení s ochranou IPX5. Je vybavený systémom automatického doplňovania vody s elektromechanickou kontrolou hladiny vody v bojleri (True-Temp), systémom vstrekovania prehriatej vody a systémom CALC pre čistenie bojlera.

Obj. čislo:
6W00402

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Junior Star Max 6/8 bar

Parný čistič Junior Star Max 6/8 bar

Jednofázový Parný čistič s výkonom 3,65 kW. Bojler je z nerezovej ocele, horná časť tela je plast a spodná časť je vyrobená z lakovanej ocele. Má automatické doplňovanie sústavy s elektromechanickou reguláciou hladiny vody v bojleri (True-Temp), vstrekovanie detergentu, Parný čistič je štandardne vybavený digitálnym ukazovateľom teploty a motohodín, priemyselným vysávačom na mokro/suché vysávanie s plavákom. Vozík je vybavený držiakom kábla/hadice a nadstavcov. Je možnosť objednania parného čističa aj bez vysávača. Za príplatok je možné objednať systém vstrekovania prehriatej vody.

Obj. čislo:
1015082

Cena na vyžiadanie

Príslušenstvo pre parné čističe Geyser 2-10bar/150bar-steam/water

Príslušenstvo pre parné čističe Geyser 2-10bar/150bar-steam/water

Príslušenstvo k parnému čističu Steam Power s tlakom 10bar spolu s Power module s tlakom 150bar. Pre prácu je možné použiť viacero druhov príslušenstva.

Obj. čislo:
***

Cena na vyžiadanie

Chémia pre parné čističe Vapo-Clean

Chémia pre parné čističe Vapo-Clean

Chemický prípravok určený na umývateľné povrchy. Používanie s parným čističom v priemysle.

Obj. čislo:
LQ80075

Cena na vyžiadanie

Vysokotlakový Power Module 150 bar k parnému čističu

Vysokotlakový Power Module 150 bar k parnému čističu

Trojfázový vysokotlakový modul k Steam Poweru. Modul má výkon 1,5 alebo 4 kW a vyvinie tlak 150 bar. Modul pre prácu nepotrebuje plyn / benzín, len elektrickú sieť a preto je vhodný pre použitie v interiéri, najmä v potravinárstve, farmaceutickom alebo strojárskom priemysle.

Obj. čislo:
04L1500

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Carmen Plus 6 bar

Parný čistič Carmen Plus 6 bar

Jednofázový parný čistič má výkon 3,65 kW. Telo je z lakovanej ocele a plastu, bojler je z nerezovej ocele. Vybavený je automatickým systémom doplňovania sústavy vodou s elektromechanickou reguláciou hladiny vody v bojleri (True-Temp), vstrekovaním detergentu, mokro / suchý vysávač je vybavený plavákom. Zariadenie je vybavené vozíkom s držiakom: na hadicu, parné trysky, kábel, predlžovacie trubky a podporou pre montáž na parný mop. Za príplatok je možné parný čistič vybaviť systémom vstrekovania prehriatej vody.

Obj. čislo:
102500

Cena na vyžiadanie

Príslušenstvo pre parné čističe Kit July-10 bar-steam only

Príslušenstvo pre parné čističe Kit July-10 bar-steam only

Sada príslušenstva vhodná k Steam Box Pro s výkonom 3,6 kW a 10 bar tlakom bez vysávača. Príslušenstvo je odolné vysokým teplotám a je vhodné pre profesionálne použitie a v priemysle. Sadu je možné objednať s hadicou: 5 m (obj.č. KJAT00+7052I3TWV1) 8 m (obj.č. KJAT00+7082I3TWV1) 10 m (obj.č. KJAT00+7102I3TWV1) 15 m (obj.č. KJAT00+7152I3TWV1)

Obj. čislo:
KJAT00

Cena na vyžiadanie

Chémia pre parné čističe Kit Arcobaleno Deluxe

Chémia pre parné čističe Kit Arcobaleno Deluxe

Určený na zvlhčenie suchého prostredia, s rôznymi príjemnými vôňami, pomáha udržiavať vzduch hygienický pre čistý dýchací systém.

Obj. čislo:
0120995

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Steam Box Vac Industrial 10 bar

Parný čistič Steam Box Vac Industrial 10 bar

Trojfázový Parný čistič s výkonmi 11 - 17,8 - 22 - 32,2 - 39,4 kW. Podvozok a telo je z nerezovej ocele v triede ochrany IPX5. Má automatické doplňovanie sústavy, s elektromechanickou reguláciou hladiny vody v bojleri (True-Temp), vstrekovanie detergentu, s priamym napojením na vodu, ovládanie pomocou nízko napäťového kontrolného panelu. Parný čistič je vybavený priemyselným vysávačom s výkonom 3kW.

Obj. čislo:
5W05I10

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Carmen S 6 bar

Parný čistič Carmen S 6 bar

Jednofázový parný generátor s výkonom 3,6 kW. Telo je z lakovanej ocele, bojler z nerezovej ocele. Vysávač na mokro/suché vysávanie je vybavený separátorom a vodným filtračným systémom. Za príplatok je možné objednať vozík s držiakom nadstavca, kábla, hadice, predlžovacích trubiek, a podporou pre montáž parného mopu.

Obj. čislo:
102610

Cena na vyžiadanie

Príslušenstvo pre parné čističe July-10 bar-steam only

Príslušenstvo pre parné čističe July-10 bar-steam only

Príslušenstvo vhodné k parným čističom bez vysávača: Steam Box Pro 7,2 kW - 10,8 kW - 14,4 kW, Steam Box Mini, Steam Tech s tlakom 10 bar. Príslušenstvo je odolné vysokým teplotám a je vhodné pre profesionálne použitie a v priemysle.

Obj. čislo:
**

Cena na vyžiadanie

Chémia pre parné čističe Kit Arcobaleno

Chémia pre parné čističe Kit Arcobaleno

Určený na zvlhčenie suchého prostredia, s rôznymi príjemnými vôňami, pomáha udržiavať vzduch hygienický pre čistý dýchací systém.

Obj. čislo:
1200990

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Steam Box Vac Industrial (integrovaný) 10 bar

Parný čistič Steam Box Vac Industrial (integrovaný) 10 bar

Trojfázový Parný čistič s výkonmi 11,1 - 15,8 - 22,15 kW. Podvozok a telo je z nerezovej ocele v triede ochrany IPX5. Má automatické doplňovanie sústavy, s elektromechanickou reguláciou hladiny vody v bojleri (True-Temp), vstrekovanie detergentu, s priamym napojením na vodu, ovládanie pomocou nízko napäťového kontrolného panelu. Parný čistič je vybavený priemyselným vysávačom s výkonom 3kW - integrovaným do parného čističa.

Obj. čislo:
5W05T10

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Carmen Mini 6 bar

Parný čistič Carmen Mini 6 bar

Jednofázový parný generátor s výkonom 2,45 kW. Telo je z lakovanej ocele, bojler z nerezovej ocele. Vysávač na mokro/suché vysávanie je vybavený plavákom. Vozík je vybavený držiakom nadstavca, kábla, hadice, predlžovacích trubiek, a podporou pre montáž parného mopu. Štandardnú výbavu tvorí aj systém vstrekovania prehriatej vody.

Obj. čislo:
1075010

Cena na vyžiadanie

Príslušenstvo pre parné čističe Kit Radames-10 bar-Steam/Vac

Príslušenstvo pre parné čističe Kit Radames-10 bar-Steam/Vac

Sada príslušenstva je vhodná pre parné čističe pri 10 bar tlaku s odsávaním: Steam Box Vac Mini, Steam Tech. Príslušenstvo je odolné vysokým teplotám a je vhodné pre profesionálne použitie a v priemysle. Sadu je možné objednať s hadicou: 4 m (obj.č. KRAT00 + 702040T) 8 m (obj.č. KRAT00 + 702080T) 12 m (obj.č. KRAT00 + 702012T)

Obj. čislo:
KRAT00

Cena na vyžiadanie

Chémia pre parné čističe Elimi Gum

Chémia pre parné čističe Elimi Gum

Chemický prípravok určený na umývateľné povrchy špeciálne pre odstraňovanie žuvačiek. Pre odstránenie žuvačiek je vhodné použiť príslušenstvo k tomu určené (Chewing gum KIT)

Obj. čislo:
LQ80064

Cena na vyžiadanie

-+
Parný čistič Steam Box Industrial 10 bar

Parný čistič Steam Box Industrial 10 bar

Trojfázový Parný čistič s výkonmi 11 - 14,6 - 21,8 - 29 - 36,2 kW. Podvozok a telo je z nerezovej ocele v triede ochrany IPX5. Má automatické doplňovanie sústavy s elektromechanickou reguláciou hladiny vody v bojleri (True-Temp), vstrekovanie detergentu, s priamym napojením na vodu, ovládanie pomocou nízko napäťového kontrolného panelu. Zariadenie je možné dodať s otočným regulátorom výkonu od 7,2 do 21,6 kW a od 10,8 do 36 kW.

Obj. čislo:
5W05010*

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Baby Eco 5 bar

Parný čistič Baby Eco 5 bar

Jednofázový parný čistič s výkonom 3,2 kW. Telo je z lakovanej ocele, bojler z nerezovej ocele. Vysávač v kombinácii s mokro/suchým vysávaním s vodným filtračným systémom so separátorom. Za príplatok je možné objednať vozík s držiakom nadstavca, kábla, hadice, predlžovacích trubiek, a podporou pre montáž parného mopu.

Obj. čislo:
1060200

Cena na vyžiadanie

Príslušenstvo pre parné čističe Star-10 bar-Steam/Vac

Príslušenstvo pre parné čističe Star-10 bar-Steam/Vac

Príslušenstvo pri použití para/vysávanie k parným čističom Junior Star Max alebo Steam Box Mini a Steam Tech. Príslušenstvo je odolné vysokým teplotám a je vhodné pre profesionálne použitie a v priemysle.

Obj. čislo:
****

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Steam Box Vac Pro (integrovaný) 10 bar

Parný čistič Steam Box Vac Pro (integrovaný) 10 bar

Parný čistič sa dodáva s výkonmi: 4,8 - 8,4 - 11,1 - 15,6 kW. Trojfázový parný čistič má telo a podvozok z nerezovej ocele v triede ochrany IPX5. Vybavený je automatickým doplňovaním sústavy vodou, elektromechanickou reguláciou hladiny vody v bojleri (True-Temp), vstrekovaním detergentu, priamym napojením na vodu, ovládaním pomocou nízkonapäťového kontrolného panelu. Parný čistič je dodávaný s integrovaným vysávačom s výkonom 1 kW . Zariadenie je možné dodať aj s otočným regulátorom výkonu od 7,2 do 14,4 kW.

Obj. čislo:
4W07T10

Cena na vyžiadanie

Parný čistič GAL 6/8 bar

Parný čistič GAL 6/8 bar

Jednofázový parný čistič s výkonom 2,45 kW s automatickým systémom doplňovania sústavy vodou s elektromechanickou reguláciou vody v bojleri (True-Temp). Elektrický panel s digitálnym ukazovateľom teploty a motohodín. Vo výbave štandardne systém vstrekovania prehriatej vody vody. Za príplatok je možné objednať vozík s držiakom nadstavca, kábla, hadice, predlžovacích trubiek, a podporou pre montáž parného mopu.

Obj. čislo:
0216007

Cena na vyžiadanie

Príslušenstvo pre parné čističe Kit Radames-6 bar-Steam/Vac

Príslušenstvo pre parné čističe Kit Radames-6 bar-Steam/Vac

Sada príslušenstva vhodná k 6 barovým parným čističom s vysávačom: Steam Box Vac Mini, Carmen Plus Inox, Carmen Mini Inox, Steam Tech, Junior Star Max, Carmen Plus, Carmen Mini, Baby Eco.

Obj. čislo:
KRGP00

Cena na vyžiadanie

Parný čistič Steam Box Vac Pro 10 bar

Parný čistič Steam Box Vac Pro 10 bar

Parný čistič sa dodáva s výkonmi: 5 - 8,6 - 11 - 15,8 kW. Trojfázový parný čistič má telo a podvozok z nerezovej ocele v triede ochrany IPX5. Vybavený je automatickým doplňovaním sústavy vodou, elektromechanickou reguláciou hladiny vody v bojleri (True-Temp), vstrekovaním detergentu, priamym napojením na vodu, ovládaním pomocou nízkonapäťového kontrolného panelu. Parný čistič je dodávaný s jednofázovým vysávačom s výkonom 1,2 kW s plastovou alebo nerezovou nádobou.

Obj. čislo:
4W07A10

Cena na vyžiadanie

Parný čistič EVO BLU 6 bar

Parný čistič EVO BLU 6 bar

Jednofázový parný čistič s výkonom 2,45 kW. Telo je z lakovanej ocele, bojler z nerezovej ocele. Vybavený je automatickým doplňovaním sústavy vodou s elektromechanickou reguláciou hladiny vody v bojleri (True-Temp). Elektrický panel zobrazuje digitálny teplomer, tlakomer a ukazovateľ motohodín, systém "CALC" na samočistenie bojlera. Za príplatok je možnosť vybavenia vozíkom s držiakom nadstavca, kábla, hadice, predlžovacích trubiek, a podporou pre montáž parného mopu. EVO BLU sa dodávajú s rôznymi typy štandardnej výbavy.

Obj. čislo:
0212W01

Cena na vyžiadanie

Príslušenstvo pre parné čističe Kit Star-6 bar-Steam/Vac

Príslušenstvo pre parné čističe Kit Star-6 bar-Steam/Vac

Sada príslušenstva vhodná pre parné čističe s vysávačom a tlakom 6 bar. Príslušenstvo je vhodné použiť pre: Carmen Plus Inox, Carmen Mini Inox, Aida Baby, Steam Tech, Junior Star Max, Carmen Plus, Carmen S, Carmen Mini, Baby Eco,

Obj. čislo:
KSGD00V2

Cena na vyžiadanie

Stránky: