Podlahové umývacie stroje

Nilfisk je jeden z najvýznamnejších výrobcov upratovacej techniky na svete.

Rada umývacích strojov SCRUBTEC je určená na umývanie podláh. Podlahové automaty a umývacie stroje sú navrhnuté tak, aby optimalizovali čas a znížili náklady na prácu vďaka zvýšenej efektivite, ľahkej údržbe a jednoduchej obsluhe.

Podlahové umývacie stroje SCRUBTEC E s elektrickým káblom sú vhodné do priestorov s malým množstvom prekážok. Ich výhodou je to, že ich méte k dispozícii kedykoľvek keď ich potrebujete a nemusíte byť obmedzovaný nabitím podlahového stroja. Najčastejšie sa používajú na čistenie priestorov v menších firmách, školách, telocvičniach a podobne.

Podlahové stroje SCRUBTEC B s batériovým pohonom na čistenie podláh patria medzi najpredávanejšie čistiace stroje. Ich veľkou prednosťou je hlavne flexibilnosť a bezpečnosť.
Pohon na batérie sa využíva na čistenie priestorov s väčším počtom prekážok, kde by mohol elektrický kábel prekážať. Vzhľadom na ich bezpečnosť sú často používané na umývanie v aquaparkoch, plavárňach a podobných priestoroch, kde sa nedovoľujú z bezpečnostného hľadiska používať čistiace stroje na 230V.
Podlahové umývacie stroje SCRUBTEC B majú význam aj v priestoroch s absenciou elektrickej energie.

Rada SCRUBTEC R (Ride on) je extrémne kompaktný a stabilný sedadlový umývací stroj s batériovým pohonom. Môže byť ľahko upravený pre rozmanité úlohy prostredníctvom vymeniteľných umývacích hláv. Ovládanie stroja je jednoduché a pohodlné. Rada SCRUBTEC R je vhodná pre upratovanie logistických areálov, nákupných centier, administratívnych budov a komplexov, podzemných garáží a podobne.

VIPER je jednou z divízií Nilfisk,

ktorou je vyplnená časť potrieb trhu zameraná na jednoduchú obsluhu, masívne, spoľahlivé produkty s dlhou životnosťou, jednoduchý servis a najmä najlepší pomer cena/výkon v danej oblasti. Umývacie podlahové stroje VIPER FANG alebo VIPER AS380 až 510 v plnej miere spĺňajú očakávania tohto segmentu trhu.

 

Pre lepšiu predstavu o koncepte Nilfisk Alto si môžete pzrieť video:

 

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Typ

Umývací podlahový stroj stredný Nilfisk BA 611D

Umývací podlahový stroj stredný Nilfisk BA 611D

Umývací podlahový stroj Nilfisk BA 611D ponúka to najdôležitejšie pre efektívne čistenie podláh: vyššia produktivita, dlhšia výdrž, ergonomické vlastností, vyššia spoľahlivosť a veľa ďalšieho. Všetky akumulátorové stroje môžu mať systém Ecoflex, ktorý kontroluje spotrebu chémie a vody. Zároveň je možné dočasne zvýšiť vodu a chémiu pre silne znečistené povrchy.

Obj. čislo:
9087159020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj VIPER AS430B

Umývací podlahový stroj VIPER AS430B

Podlahový umývací stroj VIPER AS430B je zariadenie užívateľsky prívetivé a jednoduché. Kryt zbernej nádrže je oveľa väčší, než u konkurenčných výrobkov, a to umožňuje jednoduchšie čistenie zbernej nádrže. Nádrž na roztok a zberná nádrž je integrovaná do jedného výlisku, ktorý vytvára vyšší celkový objem nádrže. Architektúra tela pomáha zvýšiť objem nádrže pre dlhšie čistiace operácie s jednou náplňou. To šetrí Váš čas! Vstavaná nabíjačka, znížený prítlak a ergonomický spínač štart / stop umožňuje užívateľovi lepšie zaobchádzanie s výrobkom a pri čistení je možné používať menej sily. Ľahké plnenie nádrže na čistú vodu, kefa a vákuové motory sú veľmi dobre chránené pred striekajúcou vodou. K dispozícii prevedenie na batérie (označenie zariadenia B). Cena je s batériou.

Obj. čislo:
50000218

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj VIPER AS430C

Umývací podlahový stroj VIPER AS430C

Podlahový umývací stroj VIPER AS430C je zariadenie užívateľsky prívetivé a jednoduché. Kryt zbernej nádrže je oveľa väčší, než u konkurenčných výrobkov, a to umožňuje jednoduchšie čistenie zbernej nádrže. Nádrž na roztok a zberná nádrž je integrovaná do jedného výlisku, ktorý vytvára vyšší celkový objem nádrže. Architektúra tela pomáha zvýšiť objem nádrže pre dlhšie čistiace operácie s jednou náplňou. To šetrí Váš čas! Vstavaná nabíjačka, znížený prítlak a ergonomický spínač štart / stop umožňuje užívateľovi lepšie zaobchádzanie s výrobkom a pri čistení je možné používať menej sily. Ľahké plnenie nádrže na čistú vodu, kefa a vákuové motory sú veľmi dobre chránené pred striekajúcou vodou. K dispozícii prevedenie na elektrické pripojenie (označenie zariadenia C).

Obj. čislo:
50000220

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj VIPER AS510B

Umývací podlahový stroj VIPER AS510B

Podlahový umývací stroj VIPER AS510B je zariadenie užívateľsky prívetivé a jednoduché. Kryt zbernej nádrže je oveľa väčší, než u konkurenčných výrobkov, a to umožňuje jednoduchšie čistenie zbernej nádrže. Nádrž na roztok a zberná nádrž je integrovaná do jedného výlisku, ktorý vytvára vyšší celkový objem nádrže. Architektúra tela pomáha zvýšiť objem nádrže pre dlhšie čistiace operácie s jednou náplňou. To šetrí Váš čas! Vstavaná nabíjačka, znížený prítlak a ergonomický spínač štart / stop umožňuje užívateľovi lepšie zaobchádzanie s výrobkom a pri čistení je možné používať menej sily. Ľahké plnenie nádrže na čistú vodu, kefa a vákuové motory sú veľmi dobre chránené pred striekajúcou vodou. K dispozícii prevedenie na batérie (označenie zariadenia B). Zariadenie má na kontrolnom paneli zabudovaný ukazovateľ prevádzkových hodín.

Obj. čislo:
50000238

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj VIPER AS510C

Umývací podlahový stroj VIPER AS510C

Podlahový umývací stroj VIPER AS510C je zariadenie užívateľsky prívetivé a jednoduché. Kryt zbernej nádrže je oveľa väčší, než u konkurenčných výrobkov, a to umožňuje jednoduchšie čistenie zbernej nádrže. Nádrž na roztok a zberná nádrž je integrovaná do jedného výlisku, ktorý vytvára vyšší celkový objem nádrže. Architektúra tela pomáha zvýšiť objem nádrže pre dlhšie čistiace operácie s jednou náplňou. To šetrí Váš čas! Vstavaná nabíjačka, znížený prítlak a ergonomický spínač štart / stop umožňuje užívateľovi lepšie zaobchádzanie s výrobkom a pri čistení je možné používať menej sily. Ľahké plnenie nádrže na čistú vodu, kefa a vákuové motory sú veľmi dobre chránené pred striekajúcou vodou. K dispozícii prevedenie na elektrické pripojenie (označenie zariadenia C). Zariadenie má na kontrolnom paneli zabudovaný ukazovateľ prevádzkových hodín.

Obj. čislo:
50000240

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj VIPER AS5160 / AS5160T
Novinka

Umývací podlahový stroj VIPER AS5160 / AS5160T

Podlahové umývacie stroje Viper AS5160 a AS5160T sú vysoko produktívne. Výdrž batérie a objem nádrže zabezpečujú čistenie dlhší čas bez prerušovania. Vyznačujú sa ergonomickým dizajnom, jednoduchým a pohodlným používaním. Sú robustné a pripravené čistiť podlahu do hĺbky. Svoju prácu vykonávajú ľahko a rýchlo. Cenovo dostupné stroje sú atraktívnou voľbou pre čistenie v továrňach, nákupných centrách, nemocniciach, supermarketoch, školách, hoteloch, autobusovej a vlakovej stanice a pod. Pracovná šírka je 51 cm, majú silný motor kefy. Model AS 5160T je vybavený trakčným, hnacím motorom 150W. Non-stop čistenie zabezpečujú dve 61 litrové nádrže (nádoba na vodu a zberná nádoba). Zariadenie je vybavené 2x12V batériami. Tieto stroje sú dobre vyvážené a ľahko ovládateľné. Majú veľké predné kolesá a silné kolieska. Obsluhe je k dispozícii ukazovateľ prevádzkových hodín, indikátor hladiny vody. Vyprázdnenie, doplňovanie a čistenie, ako aj ostatné manipulácie so strojom sa vykonávajú ľahko, čo šetrí čas aj náklady.

Obj. čislo:
50000403

Cena na vyžiadanie

-+
Umývací podlahový stroj Nilfisk SC 530B GO Full PKG
Akcia

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC 530B GO Full PKG

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC 530B GO FULL PKG je jednoduchý, dôveryhodný a cenovo dostupný. Je ideálnou voľbou pre školy, nemocnice, supermarkety a verejné budovy. Umožňuje pokryť veľké plochy, čím sa skracuje čas a zvyšuje produktivita vďaka nádrži s objemom 61 litrov.

Obj. čislo:
CM50000336A

4 270,80 € s DPH 3 559,00 € bez DPH

-+
Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 E

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 E

Umývací stroj Nilfisk SC400 E je elektrické zariadenie ideálne pre každodenné umývanie a sušenie v školách, rôznych inštitúciách, hoteloch, menších supermarketoch a maloobchodných predajniach. Rukoväť je vybavená LED dislejom, ktorý zobrazuje úroveň vody. Elektrické tlačítka umožňujú úplnú kontrolu nad strojom. SC 400 E je ľahko ovládateľný a efektný. Stieraciu lištu je možné ľahko nastavovať pomocou nožného pedálu. Na základe výbornej ergonómie, jednoduchého a intuitívneho ovládania si ovládanie zariadenia vyžaduje minimálne školenie a so zariadením sa naučí pracovať každý.

Obj. čislo:
9087313020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC 530BD GO Full PKG
Akcia

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC 530BD GO Full PKG

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC 530BD GO FULL PKG je jednoduchý, dôveryhodný a cenovo dostupný. Je ideálnou voľbou pre školy, nemocnice, supermarkety a verejné budovy. Umožňuje pokryť veľké plochy, čím sa skracuje čas a zvyšuje produktivita vďaka nádrži s objemom 61 litrov.

Obj. čislo:
CM50000335A

4 798,80 € s DPH 3 999,00 € bez DPH

-+
Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 B Full Package

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 B Full Package

Umývací stroj Nilfisk SC400 B Full Package je batériové zariadenie ideálne pre každodenné umývanie a sušenie v školách, rôznych inštitúciách, hoteloch, menších supermarketoch a maloobchodných predajniach. Rukoväť je vybavená LED dislejom, ktorý zobrazuje stav batérie a úroveň vody. Elektrické tlačítka umožňujú úplnú kontrolu nad strojom. SC 400 B Full Package je ľahko ovládateľný a efektný. Stieraciu lištu je možné ľahko nastavovať pomocou nožného pedálu. Na základe výbornej ergonómie, jednoduchého a intuitívneho ovládania si ovládanie zariadenia vyžaduje minimálne školenie a so zariadením sa naučí pracovať každý.

Obj. čislo:
9087311020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 651

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 651

Zvýšte svoju produktivitu pri čistení veľkých priestorov. Vďaka zariadeniu BA 651 získate o 30% vyššiu produktivitu, spoľahlivosť, extrémne tichú prevádzku a najvyspelejšie znaky ergonómie. Umývací stroj BA 651 je novinkou medzi čistiacou technikou. Všetky modely môžu byť vybavené systémom Ecoflex, ktorý zaručuje zníženie spotreby chémie. Zároveň dokáže navýšiť vodu a chémiu a prítlak kief v prípadoch, kedy je umývaní povrch silne znečistený. Umývací stroj BA 651 je vyvinutý špeciálne pre čistenie veľkých plôch.

Obj. čislo:
9087241020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj stredný Nilfisk BA 551C D
Akcia

Umývací podlahový stroj stredný Nilfisk BA 551C D

Umývací podlahový stroj Nilfisk BA 551C D ponúka to najdôležitejšie pre efektívne čistenie podláh: vyššia produktivita, dlhšia výdrž, ergonomické vlastností, vyššia spoľahlivosť a veľa ďalšieho. Všetky akumulátorové stroje môžu mať systém Ecoflex, ktorý kontroluje spotrebu chémie a vody. Zároveň je možné dočasne zvýšiť vodu a chémiu pre silne znečistené povrchy.

Obj. čislo:
9087148020

7 078,80 € s DPH 5 899,00 € bez DPH

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 B

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk SC400 B

Umývací stroj Nilfisk SC400 B je batériové zariadenie ideálne pre každodenné umývanie a sušenie v školách, rôznych inštitúciách, hoteloch, menších supermarketoch a maloobchodných predajniach. Rukoväť je vybavená LED dislejom, ktorý zobrazuje stav batérie a úroveň vody. Elektrické tlačítka umožňujú úplnú kontrolu nad strojom. SC 400 B je ľahko ovládateľný a efektný. Stieraciu lištu je možné ľahko nastavovať pomocou nožného pedálu. Na základe výbornej ergonómie, jednoduchého a intuitívneho ovládania si ovládanie zariadenia vyžaduje minimálne školenie a so zariadením sa naučí pracovať každý.

Obj. čislo:
9087325020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 751

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 751

Zvýšte svoju produktivitu pri čistení veľkých priestorov. Vďaka zariadeniu BA751 získate o 30% vyššiu produktivitu, spoľahlivosť, extrémne tichú prevádzku a najvyspelejšie znaky ergonómie. Umývací stroj BA 751 je novinkou medzi čistiacou technikou. Všetky modely môžu byť vybavené systémom Ecoflex, ktorý zaručuje zníženie spotreby chémie. Zároveň dokáže navýšiť vodu a chémiu a prítlak kief v prípadoch, kedy je umývaní povrch silne znečistený. Umývací stroj BA 751 je vyvinutý špeciálne pre čistenie veľkých plôch.

Obj. čislo:
9087244020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 751C

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 751C

Zvýšte svoju produktivitu pri čistení veľkých priestorov. Vďaka zariadeniu BA751C získate o 30% vyššiu produktivitu, spoľahlivosť, extrémne tichú prevádzku a najvyspelejšie znaky ergonómie. Umývací stroj BA 751C je novinkou medzi čistiacou technikou. Všetky modely môžu byť vybavené systémom Ecoflex, ktorý zaručuje zníženie spotreby chémie. Zároveň dokáže navýšiť vodu a chémiu a prítlak kief v prípadoch, kedy je umývaní povrch silne znečistený. Umývací stroj BA 751C je vyvinutý špeciálne pre čistenie veľkých plôch. Zariadenie je vybavené valcovou (cylindrickou) kefou.

Obj. čislo:
9087246020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC401
Akcia

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC401

Umývací podlahový stroj Nilfisk SC401 bol navrhnutý na zvýšenie produktivity čistenia. Ideálny je do kancelárii, obchodov, hotelov, škôl, nemocníc a podobne. ROČNÁ AKCIA NA 3 VERZIE ZARIADENIA!!!

Obj. čislo:
9087390020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 851

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk BA 851

Zvýšte svoju produktivitu pri čistení veľkých priestorov. Vďaka zariadeniu BA851 získate o 30% vyššiu produktivitu, spoľahlivosť, extrémne tichú prevádzku a najvyspelejšie znaky ergonómie. Umývací stroj BA 851 je novinkou medzi čistiacou technikou. Všetky modely môžu byť vybavené systémom Ecoflex, ktorý zaručuje zníženie spotreby chémie. Zároveň dokáže navýšiť vodu a chémiu a prítlak kief v prípadoch, kedy je umývaní povrch silne znečistený. Umývací stroj BA 851 je vyvinutý špeciálne pre čistenie veľkých plôch.

Obj. čislo:
9087248020

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 71

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 71

Nový štandard medzi podlahovými strojmi s chodiacou obsluhou. To je SC 800 71. Je navrhnutú pre maximálny výkon, jednoduchú obsluhu a údržbu, prvotriedne čistiace výsledky a zároveň je ekologický. Umývací stroj SC 800 je navrhnutý pre náročné úlohy, ale disponuje jednoduchým ovládaním. Poradí si s jednoduchým umývaním podlahy, ale aj s extrémnym drhnutím hál, s odmastňovaním prípadne s čistením podláh s pórmi.

Obj. čislo:
56112034

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk CA240

Umývací podlahový stroj malý Nilfisk CA240

Malý a efektívny. Taký je Nilfisk CA240. CA240 je multifunkčný umývací podlahový stroj, ktorý umýva a suší všetky typy povrchov. Hlavnou výhodou je, že dokáže čistiť aj podlahy, ktoré je ťažké čistiť bežným spôsobom a to napríklad protišmykové bezpečnostné podlahy.

Obj. čislo:
124131000

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 71C

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 71C

Nový štandard medzi podlahovými strojmi s chodiacou obsluhou. To je SC 800 71C. Je navrhnutú pre maximálny výkon, jednoduchú obsluhu a údržbu, prvotriedne čistiace výsledky a zároveň je ekologický. Umývací stroj SC 800 je navrhnutý pre náročné úlohy, ale disponuje jednoduchým ovládaním. Poradí si s jednoduchým umývaním podlahy, ale aj s extrémnym drhnutím hál, s odmasťovaním prípadne s čistením podláh s pórmi. Zariadenie SC 800 71C je vybavené cylindrickou (valcovou) kefou.

Obj. čislo:
56112036

Cena na vyžiadanie

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 86

Umývací podlahový stroj veľký Nilfisk SC 800 86

SC 800 86 je navrhnutú pre maximálny výkon, jednoduchú obsluhu a údržbu, prvotriedne čistiace výsledky a zároveň je ekologický. Umývací stroj SC 800 je navrhnutý pre náročné úlohy, ale disponuje jednoduchým ovládaním. Poradí si s jednoduchým umývaním podlahy, ale aj s extrémnym drhnutím hál, s odmastňovaním prípadne s čistením podláh s pórmi.

Obj. čislo:
56112035

Cena na vyžiadanie

Stránky: