Priemyselné vysávače

Priemyselné vysávače Nilfisk sú jedným s najviac flexibilných nástrojov, ktoré môžu priniesť výrobným firmám vysokú pridanú hodnotu. Značka Nilfisk sa radí k najstarším a najväčším spoločnostiam v odbore výroby priemyselných vysávačov.

Súčasná ponuka produktov značky Nilfisk - Industrial Vacuum Solutions sa skladá z viac než 40 "základných" modelov, ktoré sú ďalej rozdelené na najrôznejšie verzie. Vo finále tak produktové portfólio Nilfisk-IVS zahŕňa okolo 500 rôznych priemyselných vysávačov.

V sortimente Nilfisk-IVS sa samozrejme nachádza aj celá rada špeciálnych priemyselných vysávačov pre veľmi špecifické tržné dvetvia. Sú to napríklad vysávače do potenciálne nebezpečných zón. Tieto priemyselné vysávače majú certifikované motory aj elektrické systémy. Iné priemyselné vysávače sa zase vyznačujú absolútnou filtráciou HEPA a ULPA, ktorá dokáže zachytiť 99,995% častíc. Tieto produkty podliehajú prísnemu testovaniu metódou MPPS.

Produkty Nilfisk podliehajú prísnej kontrole kvality. Všetky výrobky sú neustále testované medzinárodnými organizáciami. Preto sa môže Nilfisk pochváliť známkami kvality TÜV, ATEX, GS, EX.

Vlastnosti priemyselných vysávačov Nilfisk, ktoré dokážu presvedčiť:

Všestrannosť - bohatá ponuka vysávačov v najrôznejších prevedeniach určených na využitie v rôznych oblastiach,

Oblasti využitia - strojárstvo, hutníctvo, farmácia, doprava, stavebníctvo, poľnohospodárstvo, potravinárstvo, OEM produkcia, papierenský, textilný, drevársky, elektronický, automobilový, lodiarenský priemysel, recyklácia, enológia, atď.

Modularita - desiatky rôznych filtrov pre vysávanie akéhokoľvek materiálu (prach  v rôznych veľkostiach, nebezpečné látky, výbušné látky ap.), lakované či nerezové prevedenie vysávača, diaľkové spúšťanie, veľkosť sacieho potrubia, veľkosť odpadovej nádoby, pohon elektrický alebo vzduchový, výber výkonu motora, 

Praktickosť - ľahká preprava a manipulácia, mobilita (podvozky s kolieskami), verzie s kompaktnými rozmermi aj pre malé pracovné priestory, vypúšťanie vysatej kvapaliny cez ventil v dne kontajnera, možnosť zapojenia vysávača medzi stroje výrobnej linky, 

Bezpečnosť - nízka hlučnosť, vysokoúčinná filtrácia (HEPA, ULPA), verzie pre zónu ATEX, Bag-in-Bag systém pre výmenu filtra bez kontaktu s toxickým prachom, 

Design - moderný vzhľad so zaoblenými tvarmi, hladký design umožňuje dokonalú dezinfekciu,

Ergonómia - pohodlné vyklápanie kontajnera,

Individualita - riešenie individuálnych potrieb využitím odsávacích jednotiek či pneumatických dopravných ciest.

 

Priemyselné vysávače Nilfisk získali certifikáty:

Priemyselné vysávače Nilfisk sú v súlade so smernicami EU a riešia filtráciu nebezpečného prachu. 

Špeciálne verzie sú k dispozícii podľa štandardu EU: prachové triedy "L," "M" a "H" pre málo (Low), stredne (Medium) alebo vysoko (High) nebezpečný prach podľa smernice EN 60335-2-69.

Všetky stroje klasifikované v prachových triedach "L," "M" a "H" podľa smernice EN 60335-2-69 sú testované a schválené nemeckou certifikačnou organizáciou TÜV.

Vysávače do výbušného prostredí sú vždy v súlade s normou ATEX, smernice 94/9/EC.

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Priemyselný vysávač bezpečnostný mokro/suchý Nilfisk ATTIX 33-2H IC

Priemyselný vysávač bezpečnostný mokro/suchý Nilfisk ATTIX 33-2H IC

Priemyselný mokro/suchý vysávač Nilfisk ATTIX 33-2H IC je jednomotorový stroj s automatickým čistením filtra, základnou konfiguráciou a duálnym riešením filtrácie. Vysávač má elektrickú zásuvku s automatickým zapnutím/vypnutím. Vďaka kompletne novej konštrukcii a priemyselnému dizajnu prináša nová trieda extraktorov prachu ATTIX 33 vyšší výkon. Toto je dosiahnuté zvýšením prietoku vzduchu v hadici, hubici a prepojovacích prvkoch. Znamená to lepšie odstraňovanie prachu a zvýšenie produktivity, čo vám pomôže sústrediť sa na prácu. Je ideálny pre vysávanie prachu z náradia alebo strojov na staveniskách alebo v priemysle. Vysávač ATTIX 33-2H IC je certifikovaný pre nebezpečný prach triedy H a AZBEST.

Obj. čislo:
107412184

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač trojfázový mokro/suchý Nilfisk 3907/18

Priemyselný vysávač trojfázový mokro/suchý Nilfisk 3907/18

Priemyselný vysávač model 3907/18 je výkonný a silný vysávač vhodný pre náročné a kontinuálne použitie. Disponuje širokou filtračnou plochou a veľkou odpadovou nádobou. Je to bez údržbový vysávač s vysokým výkonom. Ideálny je pre ťažký priemysel ako sú zlievárne, cementárne a oceliarne. K dispozícii sú špeciálne filtre na odsávanie toxického prachu prípadne horúcich látok.

Obj. čislo:
4030700119

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 44-2L IC MOBILE
Akcia -13%

Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 44-2L IC MOBILE

Priemyselný mokro/suchý vysávač Nilfisk ATTIX 44-2L IC MOBILE je jednomotorový stroj s automatickým čistením filtra, základnou konfiguráciou a 42L nádobou. Vysávač má elektrickú zásuvku s automatickým zapnutím/vypnutím. Vďaka kompletne novej konštrukcii a priemyselnému dizajnu prináša nová trieda extraktorov prachu ATTIX 44 vyšší výkon. Toto je dosiahnuté zvýšením prietoku vzduchu v hadici, hubici a prepojovacích prvkoch. Znamená to lepšie odstraňovanie prachu a zvýšenie produktivity, čo vám pomôže sústrediť sa na prácu. Je ideálny pre vysávanie prachu z náradia alebo strojov na staveniskách alebo v priemysle. Verzia MOBILE obsahuje platňový adaptér pre boxy na náradie a trolejovú rukoväť. Je to pohodlné a bezpečné riešenie pre skladovanie a prepravu elektrického náradia a zariadenia medzi pracovnými miestami.

Obj. čislo:
107412107

897,60 € 777,60 € s DPH 748,00 € 648,00 € bez DPH

-+
Priemyselný vysávač bezpečnostný mokro/suchý Nilfisk ATTIX 44-2M IC

Priemyselný vysávač bezpečnostný mokro/suchý Nilfisk ATTIX 44-2M IC

Priemyselný mokro/suchý vysávač Nilfisk ATTIX 44-2M IC je jednomotorový stroj s automatickým čistením filtra a základnou konfiguráciou. Vysávač má elektrickú zásuvku s automatickým zapnutím/vypnutím. Vďaka kompletne novej konštrukcii a priemyselnému dizajnu prináša nová trieda extraktorov prachu ATTIX 44 vyšší výkon. Toto je dosiahnuté zvýšením prietoku vzduchu v hadici, hubici a prepojovacích prvkoch. Znamená to lepšie odstraňovanie prachu a zvýšenie produktivity, čo vám pomôže sústrediť sa na prácu. Je ideálny pre vysávanie prachu z náradia alebo strojov na staveniskách alebo v priemysle. Vysávač ATTIX 44-2M IC je certifikovaný pre nebezpečný prach triedy M.

Obj. čislo:
107412182

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač trojfázový mokro/suchý Nilfisk 3997

Priemyselný vysávač trojfázový mokro/suchý Nilfisk 3997

Priemyselný vysávač model 3997 je určený pre ťažkú prevádzku a trvalé použitie. Nepotrebuje žiadnu údržbu a zaručuje vynikajúci filtráciu vďaka elektrickému oklepu filtra. Napriek svojej veľkosti je veľmi ľahký, pohyblivý. Nádoba je ľahko vyberateľná, ovládací panel obsahuje tlačidlo On/Off, časovač a manometer. Manometer sleduje stav filtra.

Obj. čislo:
4031000004

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 50

Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 50

ATTIX 50 je robustný priemyselný vysávač všestranne použiteľný na vysávanie mokrých aj suchých nečistôt. Motor chráni lamelový filter so systémom elektrického oklepu. ATTIX 50 disponuje odpadovou nádobou s objemom 47L. Rada ATTIX 50 je k dispozícii do vypredania zásob.

Obj. čislo:
107407545

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač bezpečnostný mokro/suchý Nilfisk ATTIX 44-2H IC

Priemyselný vysávač bezpečnostný mokro/suchý Nilfisk ATTIX 44-2H IC

Priemyselný mokro/suchý vysávač Nilfisk ATTIX 44-2H IC je jednomotorový stroj s automatickým čistením filtra, základnou konfiguráciou, duálnym riešením filtrácie a 42L nádobou. Vysávač má elektrickú zásuvku s automatickým zapnutím/vypnutím. Vďaka kompletne novej konštrukcii a priemyselnému dizajnu prináša nová trieda extraktorov prachu ATTIX 44 vyšší výkon. Toto je dosiahnuté zvýšením prietoku vzduchu v hadici, hubici a prepojovacích prvkoch. Znamená to lepšie odstraňovanie prachu a zvýšenie produktivity, čo vám pomôže sústrediť sa na prácu. Je ideálny pre vysávanie prachu z náradia alebo strojov na staveniskách alebo v priemysle. Vysávač ATTIX 44-2H IC je certifikovaný pre nebezpečný prach triedy H a AZBEST.

Obj. čislo:
107412186

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač trojfázový mokro/suchý Nilfisk 3997W

Priemyselný vysávač trojfázový mokro/suchý Nilfisk 3997W

Model 3997W je najsilnejší mobilný priemyselný vysávač značky Niflfisk-CFM s príkonom 22kW a prietok vzduchu 600 L/sek. Je určený do ťažkých prevádzok s veľkým množstvom výrobného odpadu. Tento vysávač môže slúžiť ako aj stacionárna jednotka pre centrálny rozvod vysávania. Štandardom modelu je elektrický systém oklepu.

Obj. čislo:
4031000016

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 751

Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 751

ATTIX 750 s 57dB patrí medzi najtichšie priemyselné vysávače. Má vynikajúci sací výkon, nerezovú odpadovú nádobu s výklopným systémom. Vybavený je lamelovým filtrom . Je vhodný pre užívateľov, ktorí vyžadujú veľkú kapacitu nádoby a optimálny sací výkon. Verzia 751-11 je základnou verziou tohto vysávača. Verzia 751-21 obsahuje navyše zásuvku s automatickým riadením. Verzie 751-61 a 751-71 sú určené pre odvetvia so špeciálnymi nárokmi napr. civilná obrana a hasiči.

Obj. čislo:
302001523

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 761-21 XC

Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 761-21 XC

Priemyselný vysávač ATTIX 761 má tichý chod, vysoký sací výkon, odpadová nádoba je z nerez ocele. Pre vysýpanie nečistôt môže byť vyklopená alebo úplne vytiahnutá z podvozku. Vyšší stupeň filtrácie zabezpečuje PET nano filter. Vysávač je dodávaný so XtremeClean (automatické čistenie filtra).

Obj. čislo:
302001533

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 961-01
Akcia -15%

Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 961-01

Priemyselný vysávač ATTIX 961-01 je najvýkonnejší dvojmotorový jednofázový vysávač (2*1,2kW). Je vhodný pre každého, kto potrebuje vysávať ťažké úlomky a nečistoty. Disponuje systémom čistenia filtra Push&Clean a 70L nerezovou výklopnou a vyberateľnou nádobou v oceľovom ráme.

Obj. čislo:
302002900

1 239,60 € 1 054,80 € s DPH 1 033,00 € 879,00 € bez DPH

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 965-21 SD XC

Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk ATTIX 965-21 SD XC

Priemyselný vysávač ATTIX 965 ponúka praktický "SIT DOWN" systém, ktorý podstatne zjednodušuje vyprázdňovanie kontajnera. Dva sacie motory ponúkajú výkon 2 * 1,5kW. Vysávač má kompaktné rozmery, čistenie filtra je zabezpečené systémom XtremeClean (automatické čistenie filtra). Má voliteľné príslušenstvo pre vysoko zdvižný vozík na vyprázdňovanie nádoby.

Obj. čislo:
302002902

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač Samoobslužný mokro/suchý Nilfisk SB STATION

Priemyselný vysávač Samoobslužný mokro/suchý Nilfisk SB STATION

Samoobslužný vysávač je vhodným doplnkom čerpacích staníc. Sú konštruované tak, aby odolali rôznym poveternostným vplyvom. Stroje sú vybavené bezuhlíkovými motormi, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Disponuje látkovým filtrom, pre ľahkú údržbu. V štandardnej výbave je zahrnutý mincovník.

Obj. čislo:
65481

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač Samoobslužný mokro/suchý Nilfisk SB TANDEM

Priemyselný vysávač Samoobslužný mokro/suchý Nilfisk SB TANDEM

Priemyselný samoobslužný vysávač je vhodným doplnkom čerpacích staníc. Vysávače sú konštruované tak, aby odolali rôznym poveternostným vplyvom. Stroje sú vybavené bezuhlíkovými motormi, ktoré zaručujú dlhú životnosť. SB TANDEM je vybavený dvomi motormi s výkonom 2*1,7kW. Disponuje látkovým filtrom pre ľahkú údržbu. V štandardnej výbave je zahrnutý mincovník.

Obj. čislo:
65482

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S2B L50

Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S2B L50

Priemyselný vysávač S2B je jednoduchý priemyselný vysávač ideálny do kovovýroby, kde je potrebné odstraňovať triesky, chladiace kvapaliny z CNC strojov, zo sústruhov a podobne.

Obj. čislo:
4010500033

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S2

Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S2

Dvojmotorové priemyselné vysávače úplne novej koncepcie. Za zmienku stojí elektronický ovládací panel s mikrospínačmi, rekultivačný systém Longopac ® s takzvaným nekonečným odpadovým vrecom a inovovaná Hviezdicová filtrácia s ručným čistením.

Obj. čislo:
4010300174

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S3B

Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S3B

Jednoduché jednofázové priemyselné vysávače ideálne pre kovovýrobu, tam kde je potrebné odstraňovať triesky, chladiace a rezné kvapaliny zo strojov. Verzia FM je doporučená pre zber jemného prachu v stavebníctve. V tomto prípade je možnosť použiť HEPA filter. Vysávač S3B má tri nezávislé by-passové motory a 50 alebo 100L odpadovú nádobu. Je vyrobený z oceľového plechu. Manuálny oklep filtra zaisťuje vysokú účinnosť filtrácie po celú dobu práce. Pákový systém uvoľnenia odpadovej nádoby umožňuje jej ľahké vyprázdňovanie bez nutnosti demontovať iné diely vysávača.

Obj. čislo:
4010500039

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S3

Priemyselný vysávač jednofázový mokro/suchý Nilfisk CFM S3

Prvý digitálny a úplne modulárny 3kW priemyselný vysávač je vybavený 3 motormi. Je ľahko ovládateľný pomocou digitálneho ovládacieho panela, ktorý v reálnom čase dodáva dáta o vákuovej činnosti. Je certifikovaný vo filtrácii L-M-H pre zber nebezpečného prachu.

Obj. čislo:
4010300177

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU135-EU

Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU135-EU

Priemyselný vysávač VIPER LSU135-EU je profesionálny vysávač na mokré / suché vysávanie. Je ľahko použiteľný, robustný a má optimálny sací výkon. LSU produktová rada má modulárnu konštrukciu s rôznymi kapacitami nádrže a počtu motorov. Kapacita nádrže na LSU135 je 35 L a má jeden motor. Môžete si vybrať, nádrž z ušľachtilej ocele alebo červenú plastovú nádrž. Vysávač je vybavený veľkými zadnými kolesami a otočnými prednými kolieskami, čo umožňuje ľahkú a jednoduchú mobilitu vysávača.

Obj. čislo:
50000110

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU155-EU

Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU155-EU

Priemyselný vysávač VIPER LSU155 je profesionálny vysávač na mokré / suché vysávanie. Je ľahko použiteľný, robustný a má optimálny sací výkon. LSU produktová rada má modulárnu konštrukciu s rôznymi kapacitami nádrže a množstva motorov. Kapacita nádrže na LSU155 je 55 L a má jeden motor. Môžete si vybrať, nádrž z ušľachtilej ocele alebo červenú plastovú nádrž. Vysávač je vybavený veľkými zadnými kolesami a otočnými prednými kolieskami, čo umožňuje ľahkú a jednoduchú mobilitu vysávača.

Obj. čislo:
50000118

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU255-EU

Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU255-EU

Priemyselný vysávač VIPER LSU255 je profesionálny vysávač na mokré / suché vysávanie. Je ľahko použiteľný, robustný a má optimálny sací výkon. LSU produktová rada má modulárnu konštrukciu s rôznymi kapacitami nádrže a množstva motorov. Kapacita nádrže na LSU255 je 55 L a má dva motory. Môžete si vybrať, nádrž z ušľachtilej ocele alebo červenú plastovú nádrž. Ak je nádrž vyrobená z priehľadného plastu, môžete ľahko zistiť úroveň hladiny vody v nádrži. Má namontovanú vypúšťaciu hadicu, takže môžete vyprázdniť zásobník bez nutnosti zloženia motora. Vysávač je vybavený veľkými zadnými kolesami a otočnými prednými kolieskami, čo umožňuje ľahkú a jednoduchú mobilitu vysávača.

Obj. čislo:
50000126

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU275-EU

Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU275-EU

Priemyselný vysávač VIPER LSU275 je profesionálny vysávač na mokré / suché vysávanie. Je ľahko použiteľný, robustný a má optimálny sací výkon. LSU produktová rada má modulárnu konštrukciu s rôznymi kapacitami nádrže a množstva motorov. Kapacita nádrže na LSU275 je 75 L a má dva motory. Môžete si vybrať, nádrž z ušľachtilej ocele alebo červenú plastovú nádrž. Ak je nádrž vyrobená z priehľadného plastu, môžete ľahko zistiť úroveň hladiny vody v nádrži. Má namontovanú vypúšťaciu hadicu, takže môžete vyprázdniť zásobník bez nutnosti zloženia motora. Vysávač je vybavený veľkými zadnými kolesami a otočnými prednými kolieskami, čo umožňuje ľahkú a jednoduchú mobilitu vysávača.

Obj. čislo:
50000134

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU375-EU

Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU375-EU

Priemyselný vysávač VIPER LSU375 je profesionálny vysávač na mokré / suché vysávanie. Je ľahko použiteľný, robustný a má optimálny sací výkon. LSU produktová rada má modulárnu konštrukciu s rôznymi kapacitami nádrže a množstva motorov. Kapacita nádrže na LSU375 je 75 L a má tri motory. Môžete si vybrať, nádrž z ušľachtilej ocele alebo červenú plastovú nádrž. Ak je nádrž vyrobená z priehľadného plastu, môžete ľahko zistiť úroveň hladiny vody v nádrži. Má namontovanú vypúšťaciu hadicu, takže môžete vyprázdniť zásobník bez nutnosti zloženia motora. Vysávač je vybavený veľkými zadnými kolesami a otočnými prednými kolieskami, čo umožňuje ľahkú a jednoduchú mobilitu vysávača.

Obj. čislo:
50000140

436,80 € s DPH 364,00 € bez DPH

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU395-EU

Priemyselný vysávač mokro/suchý VIPER LSU395-EU

Priemyselný vysávač VIPER LSU395 je profesionálny vysávač na mokré / suché vysávanie. Je ľahko použiteľný, robustný a má optimálny sací výkon. LSU produktová rada má modulárnu konštrukciu s rôznymi kapacitami nádrže a množstva motorov. Kapacita nádrže na LSU395 je 95 L a má tri motory. Môžete si vybrať, nádrž z ušľachtilej ocele alebo červenú plastovú nádrž. Má namontovanú vypúšťaciu hadicu, takže môžete vyprázdniť zásobník bez nutnosti zloženia motora. Vysávač je vybavený veľkými zadnými kolesami a otočnými prednými kolieskami, čo umožňuje ľahkú a jednoduchú mobilitu vysávača.

Obj. čislo:
50000150

Cena na vyžiadanie

-+
Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk VHS 120 All-in-One
Akcia -15%

Priemyselný vysávač mokro/suchý Nilfisk VHS 120 All-in-One

VHS120 je ideálnym vysávačom tam, keď sú potrebné vysoké výkony v kompaktných rozmeroch pre zber akéhokoľvek druhu odpadového materiálu. VHS120 je kompaktný mobilný jednofázový vysávač vybavený dvomi by-pass motormi a 37L odnímateľným kontajnerom na zabezpečenie najvyšších výkonov a zbernej kapacity, keď je k dispozícii obmedzený priestor.

Obj. čislo:
4012300068

2 234,40 € 1 906,80 € s DPH 1 862,00 € 1 589,00 € bez DPH

-+
Stránky: