Výkonné odsávacie jednotky

Výkonné odsávacie jednotky sú výkonné nenahraditeľné nástroje v ťažkom priemysle určené pre zber prašných alebo zrnitých materiálov unikajúcich počas pracovného procesu. Ich zber zabraňuje kontaminácii výsledného produktu a zabraňuje zastaveniu pracovných strojov. Obnovený materiál garantuje okamžitú úsporu nákladov. Zlievarne, cementárne, oceliarne, spaľovne a ostatné druhy ťažkého priemyslu využívajú tieto produkty pre ich odolnosť, ľahké použitie, ale najmä multifunkčnosť. 

Výkonné odsávacie jednotky sú špeciálne navrhnuté tak, aby zbierali materiály: 

- vo veľkých množstvách
- s ťažkou hmotnosťou
- vo veľkých veľkostiach

Sú ľahko priemestniteľné pomocou vysokozdvižného vozíka alebo žeriavu cez závesné body na tele stroja. K dispozícii je aj mobilná verzia. Vysoký výkon zabezpečuje 15 štandardných sacích modelov, ich výkon sa pohybuje od 22 do 55 kW. Špeciálne modely majú individuálny výkon. 

Okrem toho extrémne znižujú náklady na údržbu, majú jednoduchú údržbu a svojim mimoriadnym výkonom umožňujú rýchle splatenie investície, čím sa stávajú mimoriadne produktívnym nástrojom. 

Tieto výkonné vysávače sú vyrobené zo silného plechu, odolávajú stresu a odreninám. Podstatou je sila a jednoduchosť. Modely Compact AC37AV a Multivac AM45AV sú k dispozícii aj v ATEX II3D verzii v súlade so smernicou 94/9/ES pre použitie v zóne 22.

Zobrazenie:
Nenašli sa žiadne produkty.